Unia bez wzmocnień

III LIGA. Wczoraj przygotowania do rundy wiosennej rozpoczęli piłkarze Unii Nowa Sarzyna. Trener Piotr Brzeziński ma do dyspozycji tych samych zawodników, z których korzystał jesienią.

– Do rewanżów przygotowywać się będziemy na własnych obiektach. Być może na feriach uda się zorganizować obóz dochodzeniowy. Pierwszy sparing rozegramy 29 stycznia z Orłem Przeworsk – streścił plany na najbliższe tygodnie szkoleniowiec Unii.

Póki co do drużyny nie dołączył żaden nowy zawodnik. Transfery jeśli dojdą do skutku, to najwcześniej pod koniec stycznia. – Wtedy będziemy mniej więcej wiedzieli na jakim poziomie będzie budżet Unii. Wiadomo, że nam się nie przelewa, ale liczę, że uda nam się poszerzyć kadrę. Ta jest bowiem bardzo wąska i ciężko sobie wyobrazić rundę wiosenną bez kilku wzmocnień. – uważa trener Brzeziński.

Jeśli chodzi o zawodników, którzy jesienią grali w Unii, nie zanosi się na to, by któryś miał zmienić klubowe barwy. – Wszyscy mają ważne umowy do czerwca. Nikt nie zgłaszał chęci odejścia. – powiedział nasz rozmówca.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments