Unijna debiliada trwa i ma się dobrze

Decydowanie urzędnika w Brukseli o tym, że wszyscy Polacy, od noworodka do stulatka, muszą się zaszczepić jest debilne i nie do przyjęcia.

Przymus szczepień to godzenie w podstawowe prawa człowieka do decydowania o sobie i prawo pacjenta do odmowy wykonania zabiegu medycznego (możemy odmówić wykonania operacji, a damy się zmusić do szczepień!?). Problem w tym, że otwarto furtkę. Teraz firmy farmaceutyczne zrobią wszystko, by co rusz ogłaszano kolejne epidemie, a to świńskiej, ptasiej czy rybiej grypy. A to żółtaczki, febry czy “innej groźnej choroby”. To pewne jak to, że dziś jest 13 lipca, piątek. A kto za to zapłaci? MY!

PRZECZYTAJ: „Epidemia! Będą płatne, przymusowe szczepienia dla wszystkich!”

Anna Moraniec

do “Unijna debiliada trwa i ma się dobrze”

 1. ROMAN

  poczekamy zobaczymy- a kiedy tych w brukseli zaszczepią aby im łby zaczęły pracować prawidłowo – wygląda że po ich matolskich dyrektywach w ich łbach ta szczepionka zaczęła działać – czy leci ta kometa czy nie i kiedy w końcu łupnie

 2. K. Bimbała

  Chociaż kanikuła w pełni uderzmy dzwonami na trwogę ( śmiać się czy płakać nad parlamentarzystami)!

  Właśnie sejm uchwalił prawo dające władzy prawo przymusowego, z użyciem siły, szczepienia Polaków, wbrew ich odmowie ! W razie odmowy wpuszczenia sanepidu do mieszkania, policja wyważy drzwi i wejdzie jak do terrorysty.

  Zastanówcie się czy możliwa jest następująca sytuacja:
  1.Tusk poleca przygotować szczepionkę wywołującą z opóźnieniem, np. miesięcznym, śmiertelną chorobę. Prawdopodobnie Putin dysponuje już takim środkiem i pomoże mu. Oficjalnie będzie to szczepionka zachodnia.
  2.na jesieni zarządza przymusowe szczepienia, rzekomo przeciwko nadciągającej epidemii grypy. Właśnie po to była mu potrzebna ta ustawa.
  3.zaszczepione będą wyłącznie osoby niewygodne, według list sporządzonych przez policję i abw: Jarosław Kaczyński i reszta opozycji, Gazeta Polska i członkowie ich klubów, Radio Maryja i Telewizja Trwam, pozostałe osoby z duchowieństwa nieprzychylne dla tego reżimu, emeryci, renciści, osoby chore, które stanowią obciążenie dla ZUS, narodowcy, aktywni internauci, itd.
  4.gdy rozpoczną się masowe zgony, rząd ogłosi, że to wynik epidemii, że tusk starał się pomóc, ale szczepionka okazała się za słaba.

  W ten sposób Tusk razem z Putinem rozwiążą ostatecznie problem polski. Pozostaną jedynie stronnicy targowicy oraz tania, nieświadoma siła robocza.

  Jeśli taki scenariusz wydaje się Wam nieprawdopodobny to odpowiedzcie sobie na pytanie, kto uwierzyłby w Zamach Smoleński, gdybym ostrzegał przed nim w marcu 2010? Nawet pomimo katastrofy Cassy, gdzie zginęło dwudziestu paru dowódców sił lotniczych Polski, nikt nie uwierzył by w realność jeszcze większego zamachu. A jednak został on przeprowadzony z całą bezwzględnością.

  Teraz też mamy podobną sytuację. Technicznie i logistycznie jest to jak najbardziej możliwe. Tak samo jak Zamach Smoleński. To może być ten kolejny etap tej cichej wojny o której mówił p. Macierewicz, zapoczątkowanej Zamachem. Co więcej, policja i sanepid będą działać z pełnym przekonaniem, że pomagają Polakom, nawet może swoim dziadkom, że to te osoby, co się opierają, niepotrzebnie się boją, bo się nie znają. I że trzeba ludzi zaszczepić nawet przemocą, bo to dla ich dobra i dla dobra reszty społeczeństwa, bo wyeliminuje się w ten sposób ogniska epidemii. O prawdziwym działaniu tej „szczepionki” będą wiedzieć tylko wtajemniczeni mordercy. Niesłychana perfidia – iście w stylu sowieckim. I jak najbardziej realna.

  Dziwię się, że PiS, że Jarosław Kaczyński nie wykazuje tutaj jakiejkolwiek podejrzliwości i czujności wobec tego rządu zdrajców i morderców jego brata i reszty elity Polskiej. Co więcej, PiS podpisał niefrasobliwie tę ustawę.
  Mam nadzieję, że pan prezydent z ” bulem” ta Ustawę podobnie jak emerytalna z wszystkimi fellerami już dziś znanymi podpisze?.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.