Unijna debiliada trwa i ma się dobrze

Decydowanie urzędnika w Brukseli o tym, że wszyscy Polacy, od noworodka do stulatka, muszą się zaszczepić jest debilne i nie do przyjęcia.

Przymus szczepień to godzenie w podstawowe prawa człowieka do decydowania o sobie i prawo pacjenta do odmowy wykonania zabiegu medycznego (możemy odmówić wykonania operacji, a damy się zmusić do szczepień!?). Problem w tym, że otwarto furtkę. Teraz firmy farmaceutyczne zrobią wszystko, by co rusz ogłaszano kolejne epidemie, a to świńskiej, ptasiej czy rybiej grypy. A to żółtaczki, febry czy “innej groźnej choroby”. To pewne jak to, że dziś jest 13 lipca, piątek. A kto za to zapłaci? MY!

PRZECZYTAJ: „Epidemia! Będą płatne, przymusowe szczepienia dla wszystkich!”

Anna Moraniec

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ROMAN
ROMAN
8 lat temu

poczekamy zobaczymy- a kiedy tych w brukseli zaszczepią aby im łby zaczęły pracować prawidłowo – wygląda że po ich matolskich dyrektywach w ich łbach ta szczepionka zaczęła działać – czy leci ta kometa czy nie i kiedy w końcu łupnie

K. Bimbała
K. Bimbała
8 lat temu

Chociaż kanikuła w pełni uderzmy dzwonami na trwogę ( śmiać się czy płakać nad parlamentarzystami)! Właśnie sejm uchwalił prawo dające władzy prawo przymusowego, z użyciem siły, szczepienia Polaków, wbrew ich odmowie ! W razie odmowy wpuszczenia sanepidu do mieszkania, policja wyważy drzwi i wejdzie jak do terrorysty. Zastanówcie się czy możliwa jest następująca sytuacja: 1.Tusk poleca przygotować szczepionkę wywołującą z opóźnieniem, np. miesięcznym, śmiertelną chorobę. Prawdopodobnie Putin dysponuje już takim środkiem i pomoże mu. Oficjalnie będzie to szczepionka zachodnia. 2.na jesieni zarządza przymusowe szczepienia, rzekomo przeciwko nadciągającej epidemii grypy. Właśnie po to była mu potrzebna ta ustawa. 3.zaszczepione będą wyłącznie… Czytaj więcej »