Uprawiał seks ze zwierzętami?

Oskarżony o znęcanie się nad zwierzętami podczas wczorajszej rozprawy w rzeszowskim sądzie. Fot. Wit Hadło

BUDY GŁOGOWSKIE. Opis rzeczy, jakich miał się dopuścić jest tak obrzydliwy, że nie nadaje się do publikowania w gazecie.

Wczoraj w Sądzie Rejonowym w Rzeszowie odbyła się druga rozprawa mieszkańca Bud Głogowskich, na którym ciążą zarzuty znęcania się nad rodziną oraz znęcania się nad zwierzętami. Zwłaszcza ten drugi zarzut budzi niesmak, bo jak nieoficjalnie się dowiedzieliśmy mężczyzna uprawiał seks z kilkoma… suczkami.

Mężczyzna pojawił się wczoraj w asyście policjantów na sali rozpraw, ale nie widać było po nim, żeby był zmartwiony. Niestety nie mogliśmy wejść na salę, bo rozprawa była niejawna. Wiadomo jednak, że kilka miesięcy temu w Prokuraturze Rejonowej w Rzeszowie postawiono mu zarzut znęcania się nad rodziną, za który grozi mu od 3 miesięcy do 5 lat więzienia. Za znęcanie się nad zwierzętami może otrzymać karę grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do lat 2. Sprawa jest o tyle trudna, że kodeks karny nie mówi nic o zoofilii, tylko o rozpowszechnianiu treści pornograficznych związanych z posługiwaniem się zwierzęciem. Prokuratura musiała posłużyć się więc zapisem z ustawy o ochronie zwierząt.

Z nieoficjalnych – dobrze poinformowanych źródeł – dowiedzieliśmy się, że mężczyzna mógł uprawiać seks nawet z kilkoma suczkami. – Psy nie należały do niego, ale miał je łapać na wsi – mówi jedna ze znających szczegóły sprawy osób. – Opisy jego ekscesów są tak obrzydliwe, że nie nadają się do opisywania w gazecie – dodaje. Jedynym pocieszeniem jest to, że psy przeżyły dzikie harce mężczyzny.

ga

do “Uprawiał seks ze zwierzętami?”

  1. Darwin

    A czy ta zeznająca osoba nie była zazdrosna o suczki? Przecież to nasi bracia mniejsi.

  2. radca prawny

    Jezeli seks byl za obopolna zgoda to nikomu nic do tego co wyprawiali razem.
    A co zeznaly suczki ? Jak bylo naprawde ? Jezeli bylby to jednak gwalt to nalezy go ukarac !
    Wszystko zalezy od tego jak zeznawaly suczki.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.