Urbańska zamiast Skrzyneckiej w “Tańcu z gwiazdami”

Stacja TVN oficjalnie potwierdziła zmiany w popularnym programie “Taniec z Gwiazdami”. Zmieni się prowadząca i jury. Gwiazdy także mają być nietuzinkowe…

4 września rozpocznie się 13. edycja “Tańca z Gwiazdami”, lecz nic już nie będzie tak, jak dawniej… Piotr Gąsowski nie poprowadzi już programu ze swoją stałą partnerką Katarzyną Skrzynecką. Tym razem u boku Gąsowskiego zobaczymy Nataszę Urbańską…
- Teraz już wiadomo, że nową prowadzącą programu zostanie jego była uczestniczka, tancerka, piosenkarka i aktorka, Natasza Urbańska – podała stacja TVN w oficjalnym komunikacie na swojej stronie internetowej.

Dotychczasowe jury, w skład którego wchodzili Iwona Pavlovic, Piotr Galiński, Beata Tyszkiewicz i Zbigniew Wodecki, także będzie zmienione.

Wodecki i Tyszkiewicz opuścili fotele jurorskie, a na jednym z wolnych miejsc zasiądzie mąż nowej prowadzącej, znany choreograf, aktor i dyrektor Teatru Studio Buffo w Warszawie – Janusz Józefowicz.

Nie wiadomo jeszcze, kto będzie czwartym członkiem jury, ale z tego, co dzieje się dookoła nowej edycji, można wnioskować, że jeszcze wiele zmian przed nami… Może zmieni się całe jury?

Jednak najwięcej emocji w programie zawsze wzbudzają jego sławni uczestnicy. I tak TVN oficjalnie ujawnił na razie sześć nazwisk, które będą walczyć o Kryształową Kulę w 13. edycji show.

Na parkiecie zobaczymy na pewno: Jagnę Marczułajtis, Kacpra Kuszewskiego, Billguuna Ariunbataara, Katarzynę Pakosińską, Anię Wendzikowską i Staszka Karpiela.
W mediach pojawiają się plotki, że do 13. edycji został zaproszony także światowej sławy bokser Mike Tyson. Podobno trwają rozmowy z jego menedżerami… Nie byłoby dziwne, gdyby Tyson się zgodził. Jego zamiłowanie do tańca jest powszechnie znane, bowiem Amerykanin występował już we włoskiej i argentyńskiej wersji show…

PAP, bez

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.