UROCZYSTOSCI Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

Zaśpiewa Alicja Majewska
DĘBICA. W piątek (11 bm.), o godz. 18 w Domu Kultury „Mors” z koncertem pieśni patriotycznych wystąpią: Alicja Majewska, Włodzierz Korcz i Strzyżowski Chór Kameralny.

Zaśpiewają pieśni patriotyczne
MIELEC.W czwartek (10 bm.), o godz. 17 w Pałacyku Oborskich odbędzie się wieczór pieśni patriotycznych. Wstęp wolny.

Koncert Niepodległościowy
MIELEC. W niedzielę (13 bm.), o godz. 18 na sali widowiskowej SCK wystąpią: Mielecka Orkiestra Kameralna, Chór II LO im. M. Kopernika w Mielcu. Bezpłatne wejściówki do odebrania w kasie Kina Galaktyka.

Wieczornica z harcerzami
MIELEC. „Wszystko co nasze Polsce oddamy” to tytuł wieczornicy, która będzie mieć miejsce w czwartek (10 bm.), o godz. 18.30 w „Jadernówce” i cmentarzu parafialnym. Impreza będzie poświęcona 100-leciu mieleckiego skautingu i harcerstwa. Wstęp wolny.

Upamiętnią Niepodległość
KOLBUSZOWA. W czwartek (10 bm.) w MDK, o godz. 17 odbędą się uroczystości upamiętniające Odzyskania Niepodległości. W programie m.in. referat w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół nr 1 i koncert Państwowej Szkoły Muzycznej.

Wieczór pieśni
KROSNO.W piątek (11 listopada) o godz. 17 w RCKP odbędzie się wieczór pieśni i melodii patriotycznych „Tu jest moja ojczyzna”.

Za ojczyznę
KROSNO. 11 listopada o godz. 10.30 w bazylice mniejszej odbędzie się uroczysta msza święta za ojczyznę Po mszy przemarsz i złożenie kwiatów pod pomnikiem marszałka Józefa Piłsudskiego na Rynku.

Piosenka ojczysta
JAROSŁAW. W sali widowiskowej MOK odbędzie się Festiwal Piosenki Ojczystej im. Michała Zielińskiego. Przesłuchania rozpoczną się w czwartek 10 listopada o godz. 10. Następnego dnia o godz. 16 na scenie wystąpią laureaci. ef

Orkiestry dęte uczczą niepodległość
MIELEC. Piątek, godz. 10.30, Rynek – koncert Orkiestry Dętej OSP z Dobrynina.
DĘBICA. Piątek, godz. 10, Rynek – zagra Miejska Orkiestra Dęta. Następnie inscenizację historyczną pod tytułem „Droga do Niepodległej” przedstawią uczniowie I LO w Dębicy i grupa śpiewacza MOK.
SĘDZISZÓW MŁP. Piątek, godz. 12 – msza św. w intencji Ojczyzny. Po jej zakończeniu zagra Orkiestra Dęta z Rzeszowa. O godz. 13 odbędzie się uroczyste złożenie kwiatów pod pomnikiem Ks. Jerzego Popiełuszki.
KOLBUSZOWA. Piątek, godz. 8 – Narodowe Święto Niepodległości rozpocznie capstrzyk w wykonaniu Orkiestry Dętej MOK, która zagra na Rynku i osiedlach. Dalsze uroczystości zaplanowano na cmentarzu parafialnym od godz. 10.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments