Urządzenia dla dzieci leżą jak złom

Fot. Wit Hadło

RZESZÓW. Na parking przy ul. Szpitalnej, w sąsiedztwie Zakładu Zieleni Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej, trafiły rozmontowane urządzania do zabawy dla dzieci.

Wcześniej stały na placu przy al. Lubomirskich, na którym ma powstać fontanna multimedialna. Urządzenia zostały złożone jak złom.

Rzecznik Urzędu Miasta Maciej Chłodnicki zapewnił nas, że te, które nadają się do użytku, czyli spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa, zostaną zamontowane na innych placach zabaw.

ps

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Marekdrogowiecmamnick Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Marek
Gość
Marek

Bardzo przykre i nie gospodarne jest postępowanie miasta. Urządzenia jak były zamontowane to spełniały normy bezpieczeństwa , dziwne że po demontażu już nie spełniają – czyli firma demontująca je zniszczyła !!! Ot prosta konkluzja – powinna ponieść koszty. Niestety p. Chłodnicki w wielu sprawach „zapewnia nas”, jedynie zapewnia, ale dopilnować zapewnień już nie ma komu. Ale najważniejsze, że powstanie fontanna multimedialna za bagatela 6 mln, obawiam się, że będzie to podobna porażka jak „Aureola Ferenca”.
Tyle w temacie :(

drogowiec
Gość
drogowiec

Tak dba się w Rzeszowie o mienie publiczne kupowane z kieszeni mieszkańców! Za taki czyn powinna być kara finansowa dla odpowiedzialnego za zaniedbanie i marnotrawstwo!

mamnick
Gość
mamnick

Bo to złom/:D