Urządzenia dla dzieci leżą jak złom

Fot. Wit Hadło

RZESZÓW. Na parking przy ul. Szpitalnej, w sąsiedztwie Zakładu Zieleni Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej, trafiły rozmontowane urządzania do zabawy dla dzieci.

Wcześniej stały na placu przy al. Lubomirskich, na którym ma powstać fontanna multimedialna. Urządzenia zostały złożone jak złom.

Rzecznik Urzędu Miasta Maciej Chłodnicki zapewnił nas, że te, które nadają się do użytku, czyli spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa, zostaną zamontowane na innych placach zabaw.

ps

do “Urządzenia dla dzieci leżą jak złom”

  1. Marek

    Bardzo przykre i nie gospodarne jest postępowanie miasta. Urządzenia jak były zamontowane to spełniały normy bezpieczeństwa , dziwne że po demontażu już nie spełniają – czyli firma demontująca je zniszczyła !!! Ot prosta konkluzja – powinna ponieść koszty. Niestety p. Chłodnicki w wielu sprawach „zapewnia nas”, jedynie zapewnia, ale dopilnować zapewnień już nie ma komu. Ale najważniejsze, że powstanie fontanna multimedialna za bagatela 6 mln, obawiam się, że będzie to podobna porażka jak „Aureola Ferenca”.
    Tyle w temacie :(

  2. drogowiec

    Tak dba się w Rzeszowie o mienie publiczne kupowane z kieszeni mieszkańców! Za taki czyn powinna być kara finansowa dla odpowiedzialnego za zaniedbanie i marnotrawstwo!

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.