Urzędnicy nazbyt gorliwi?

Numer taborowy nowego autobusu jest z tyłu i po bokach pojazdu. Z przodu się nie pojawia z obawy urzędników o uszkodzenie lakieru. Fot. Wit Hadło

RZESZÓW. – Nie rozumiem, dlaczego numer taborowy nowego autobusu (pomarańczowo-srebrny autobus mercedes citaro – przyp. red.), nie pojawia się na przedzie autobusu? – pyta nasz Czytelnik, zagorzały miłośnik komunikacji miejskiej.

– To jest potrzebne, zwłaszcza że przy kupowaniu biletów za pomocą komórki trzeba wpisać m.in. ten numer – wyjaśnia.

Numer taborowy autobusu, czyli 805, został naklejony na szybach po bokach pojazdu i z tyłu. – Takie oznaczenie służy przede wszystkim do potrzeb wewnętrznych, a po za tym nie chcemy, żeby szpecił autobus – mówi Marek Filip, dyrektor techniczny MPK. – Numer znajduje się wewnątrz pojazdu, więc pasażerowie nie powinni mieć problemu z zakupem biletu. – dodaje.

Przypomnijmy, że pierwszy nowy autobus wyruszył na rzeszowskie ulice w piątek (23.11). Pojazd został zakupiony w ramach tzw. dużego programu transportowego.

en

4
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
!clonxGamońMati Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
!
Gość
!

Mnie to nie przeszkadza ale jak zawsze znajdzie się MATOŁ co mu wszystko przeszkadza!!!!

Gamoń
Gość
Gamoń

Autobus należy chyba do rzeszowskiego ZTM, to dlaczego ma numer samochodu z MPK? Poprawnie powinien być oznakowany ZTM-001. Filip przywłaszczył sobie zatem cudzą własność i udaje, że MPK takie bogate bo ma swój nowy autobus, a to g… prawda. Propaganda sukcesu wróciła…

clonx
Gość
clonx

aleś głupi:D:D:D

Mati
Gość
Mati

Normalnie grecka tragedia z tegoż powodu!!