Uszkodzili 32 samochody

Fot. Archiwum

STALOWA WOLA. Dwóch pijanych 20-latków uszkodziło kilkudziesięciu samochodów zaparkowanych przy alejach Jana Pawła II.

Do zdarzenia doszło w sobotnią noc w Stalowej Woli. W tym czasie do oficera dyżurnego stalowowolskiej komendy zadzwonił mieszkaniec miasta z informacją o młodych mężczyznach, którzy uszkadzają zaparkowane samochody kopiąc po nich i urywając lusterka. Mężczyzna podał ich rysopis i ubiór.

Policjanci natychmiast udali się we wskazany rejon. W trakcie dojazdu ulicą Komisji Edukacji Narodowej zauważyli dwóch młodych mężczyzn, którzy na widok radiowozu zaczęli uciekać. Policjanci ruszyli w pościg. Zatrzymali ich po kilkudziesięciu metrach. Po wylegitymowaniu okazało się, że są to dwaj 20-latkowie z powiatu niżańskiego i janowskiego. Obaj byli pod działaniem alkoholu. Jeden z nich miał 2,16, a drugi 1,42 promila alkoholu w organizmie.

Przyznali się do tego, że wracając z jednego z lokali, po drodze kopali po samochodach, urywali lusterka oraz uszkadzali lampy pojazdów. Wandale trafili do policyjnego aresztu. Za uszkodzenie mienia grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

pad/KPP

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ROMAN
ROMAN
9 lat temu

widocznie przygotowywali się do podjęcia pracy w tkzw, szrocie- tylko chyba modele i roczniki pomylili nie ?

czesław
czesław
9 lat temu

Uśpić baranów.Jak nie umieją pić wódki niech piją wode.

kiniol
kiniol
9 lat temu

proponuje by w ramach kompensaty moralnej uszkodzono tym wandalom nogi by do konca zycia kuleli. To by pomoglo w tym by inni ich nie nasladowali.