Uszkodzili 32 samochody

Fot. Archiwum

STALOWA WOLA. Dwóch pijanych 20-latków uszkodziło kilkudziesięciu samochodów zaparkowanych przy alejach Jana Pawła II.

Do zdarzenia doszło w sobotnią noc w Stalowej Woli. W tym czasie do oficera dyżurnego stalowowolskiej komendy zadzwonił mieszkaniec miasta z informacją o młodych mężczyznach, którzy uszkadzają zaparkowane samochody kopiąc po nich i urywając lusterka. Mężczyzna podał ich rysopis i ubiór.

Policjanci natychmiast udali się we wskazany rejon. W trakcie dojazdu ulicą Komisji Edukacji Narodowej zauważyli dwóch młodych mężczyzn, którzy na widok radiowozu zaczęli uciekać. Policjanci ruszyli w pościg. Zatrzymali ich po kilkudziesięciu metrach. Po wylegitymowaniu okazało się, że są to dwaj 20-latkowie z powiatu niżańskiego i janowskiego. Obaj byli pod działaniem alkoholu. Jeden z nich miał 2,16, a drugi 1,42 promila alkoholu w organizmie.

Przyznali się do tego, że wracając z jednego z lokali, po drodze kopali po samochodach, urywali lusterka oraz uszkadzali lampy pojazdów. Wandale trafili do policyjnego aresztu. Za uszkodzenie mienia grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

pad/KPP

do “Uszkodzili 32 samochody”

  1. ROMAN

    widocznie przygotowywali się do podjęcia pracy w tkzw, szrocie- tylko chyba modele i roczniki pomylili nie ?

  2. czesław

    Uśpić baranów.Jak nie umieją pić wódki niech piją wode.

  3. kiniol

    proponuje by w ramach kompensaty moralnej uszkodzono tym wandalom nogi by do konca zycia kuleli. To by pomoglo w tym by inni ich nie nasladowali.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.