Utrudnienia na alei Wyzwolenia

Na alei Wyzwolenia trwa przebudowa wiaduktów kolejowych i w piątek oraz sobotę kierowcy będą musieli jeździć objazdami. Fot. Wit Hadło

RZESZÓW. Trwa przebudowa kolejowych mostów.

W piątek i sobotę (7 i 8 bm.) w nocy w godzinach od 23 do 4 całkowicie zostanie zamknięty ruch wzdłuż alei Wyzwolenia w Rzeszowie (odcinek od ul. Przy Torze do ronda Koby). Powodem tych utrudnień jest przebudowa mostów kolejowych na tej alei.

Dla kierowców, którzy w godzinach nocnych będą chcieli przejechać aleją Wyzwolenia na 7 i 8 grudnia przygotowano objazdy. Jadący z kierunku Warszawy i Lublina w stronę Krakowa zostaną skierowani przez rondo Jana Pawła II na ul. Marszałkowską, dalej na rondo Dmowskiego w stronę ulicy Krakowskiej. W ten sam sposób będzie odbywał się ruch w przeciwnym kierunku.

To nie jedyne utrudnienia. Również pasażerowie miejskich autobusów muszą liczyć się z objazdami w dniach 7 i 8 grudnia. Dotyczyć to będzie linii: 9, 13, 18, 25, 26, 55, 58, N1. Dla przykładu: linia 13 w kierunku Lwowskiej pojedzie: do Wyzwolenia trasa bez zmian, a następnie Okulickiego (Wyzwolenia-Krakowska), Sportowa i dalej trasa bez zmian. Ta sama „13” w kierunku Wita Stwosza: do Piłsudskiego Ameryka – trasa bez zmian, następnie Piłsudskiego Urząd Marszałkowski-Krakowska-Okulickiego, Zwierzyniecka i dalej bez zmian. Więcej szczegółów na temat pozostałych linii autobusów MPK, które będą jeździć objazdami można znaleźć na stronie internetowej: ztm.rzeszow.pl.

and

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Rzeszowiakjulekhijena Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Rzeszowiak
Gość
Rzeszowiak

Mosty dwa już są. Co oni tam grzebią że trzeba co chwilę zamykać drogę.

julek
Gość
julek

Zainwestujcie w fotografa albo niech przynajmniej wasza sprzątaczka jadąc do pracy pstryknie komórką bardziej aktualne zdjęcia bo jest wstyd.

hijena
Gość
hijena

zalaczone zdjecie bardzo nieaktualne.Obydwa nowe przęsła stoją juz od paru dni na swoich miejscach