Utrudnienia na rzeszowskich ulicach w sobotę

Fot. KMP Rzeszów

RZESZÓW. W sobotę, 18 czerwca 2011 roku, w godzinach od 10.00 do 11.30 ulicami miasta Rzeszowa przejedzie grupa   rowerzystów biorących udział w kolejnej edycji akcji “ Rzeszów na rowery”.

Wszyscy uczestnicy maratonu pojadą drogami, na których będzie odbywał się normalny ruch pojazdów. W newralgicznych miejscach ich przejazdu, ruchem kierować będą policjanci. Wspólny start wszystkich uczestników maratonu przewidywany jest na godz. 10.00. Wtedy wszyscy biorący udział w maratonie ruszą od Ratusza ulicą Słowackiego, przez Olszynki (Park Linowy) przez Bulwary nad Wisłokiem, ul. Hetmańską, ul. Żeglarską ( wjazd przed przystanią Marina), następnie Al. Powstańców Warszawy. Tuż za zaporą skręcą w prawo na ścieżkę rowerową nad Wisłokiem i dalej przez Kąpielisko Żwirownia, ulicą Strażacką, Robotniczą, Wieniawskiego, Powstańców Wielkopolskich, Witolda, Leszka Czarnego, Bohaterów X Sudeckiej Dywizji Piechoty, Al. Niepodległości, Kopisto na Most Zamkowy. Dalej ul. Szopena, Słowackiego pod Ratusz. Przewidywany czas przyjazdu uczestników maratonu pod Ratusz to godzina 11.30.

Całość trasy zaplanowana została przez organizatorów w dużej części ścieżkami rowerowymi. W tych miejscach, gdzie peleton będzie musiał wjechać na rzeszowskie ulice, policjanci będą kierować ruchem pojazdów i zapewniać objazdy chwilowo zablokowanych skrzyżowań.

ga

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.