Utrudnienia w Jarosławiu związane z procesjami

Fot. Archiwum

JAROSŁAW. Największe utrudnienia w ruchu przewidziano w godz. od 11.15 do 13.30, gdzie na czas procesji wiernych zostanie zablokowana w Jarosławiu droga krajowa nr 4. Policjanci zorganizują w tym czasie objazdy. Również w niedzielę  ruch na krajowej „czwórce” w Jarosławiu na ul. Jana Pawła II do skrzyżowania z ul. Szczytniańską zostanie chwilowo wstrzymany.

W czwartek (7 czerwca)przemarsz wiernych wyruszy o godz. 11.15 spod jarosławskiej Kolegiaty. Odbywał będzie się ulicami: Pl. Piotra Skargi, Ks.Fili, Spytka, Rynek, Wąska, Franciszkańska, Przemyska, 3-go Maja  (DK nr 4) w kierunku Kościoła pw. Chrystusa Króla w Jarosławiu.

Policjanci na czas przemarszu wiernych zorganizują objazdy dla samochodów osobowych ulicami: Lisińskiego, Piekarską, Poniatowskiego, Słowackiego, Pruchnicką, przez Kidałowice, ul. Morawską (kierunek wyjazdowy w stronę Przemyśla i odwrotnie dla podróżujących z Przemyśla w stronę Rzeszowa).

W tym dniu obowiązuje zakaz poruszania się pojazdów ciężarowych o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 12 ton. Pojazdy wyłączone z tego zakazu będą oczekiwać na przejazd po przejściu kolumny pieszych lub policjanci wskażą im możliwość objazdu.

pad/KPP

 

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.