Utrudnienia w ruchu na DK 19

Fot. KWP Rzeszów

SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI. W związku z planowaną dziś w godz. od 13 do 15 akcją protestacyjną mieszkańców Sokołowa Małopolskiego, wystąpią utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 19 w tej miejscowości.

Protestujący będą blokować drogę, nie przepuszczając samochodów jadących zarówno w kierunku Rzeszowa jak i Niska. Policjanci będą ręcznie kierowali ruchem, zapewniając objazdy zablokowanej drogi.Rozpoczęcie akcji protestacyjnej przewidziane jest przez jej organizatorów na godz. 13. W tym czasie, protestujący mają blokować drogę krajową nr 19 na ul. Rzeszowskiej, jak też na ul. Lubelskiej w rejonie skrzyżowania z drogą wojewódzką prowadzącą w kierunku Leżajska. Na ten czas policjanci zorganizowali objazdy dopuszczone jedynie dla samochodów osobowych.

Dla jadących z kierunku Rzeszowa w kierunku Niska, przewidziano objazd trasą prowadzącą przez miejscowości: Nienadówka, Trzeboś, Łańcut, Leżajsk do Niska.

Dla jadących z kierunku Niska w kierunku Rzeszowa objazd poprowadzony zostanie przez miejscowości: Sokołów Małopolski, Leżajsk, Łańcut do Rzeszowa.

pad, KWP

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.