Utrudnienia w ruchu w Rzeszowie

Fot. KWP Rzeszów

RZESZÓW. W sobotę V edycja Skandia Maraton Lang Team 2011.

W sobotę, 10 września, w godz. od 11.00 do 17.00 na ulicach miasta Rzeszowa i wydzielonych drogach powiatu rzeszowskiego i łańcuckiego, odbędzie się V edycja Skandia Maraton Lang Team 2011. W czasie przejazdu rowerzystów mogą pojawić się utrudnienia w ruchu, zarówno do pojazdów jak i pieszych. Policjanci będą dbać o bezpieczeństw, a jeżeli zajdzie taka potrzeba w tych newralgicznych miejscach będą kierować ruchem.

Wspólny start wszystkich uczestników maratonu przewidywany jest w sobotę o godz. 11 na rzeszowskim Rynku.

Grupa uczestników na dystansie rodzinnym będzie poruszać się z Rynku ulicami: Słowackiego, Szopena, deptak Olszynki, Bulwary, Hetmańska, deptakiem nad zalewem, potem ulicami Powstańców Warszawy, Podwisłocze i dalej w kierunku Olszynek, Szopena i Słowackiego do Rynku.

Pozostałe grupy po starcie z Rynku wyruszą ulicami: Słowackiego, Szopena, Most Zamkowy, Kopisto, Al. Niepodległości, Bohaterów 10 Sudeckiej Dywizji Piechoty, Leszka Czarnego, Witolda, Paderewskiego, Powstańców Wielkopolskich, Św. Rocha, Wąsacza, Podgórskiego, a dalej po terenach gminy Chmielnik, Tyczyn, Krasne, Łańcut i rzeszowskimi ulicami: Spacerową, Rodzinną, Strażacką, Powstańców Warszawy, a dalej wzdłuż Wisłoka do ulicy Szopena i Słowackiego. Meta każdego z dystansów będzie na Rynku.

Wszyscy uczestnicy maratonu będą jechać drogami, na których będzie odbywał się normalny ruch pojazdów. Rowerzyści muszą przestrzegać przepisów ruchu drogowego. W newralgicznych miejscach ich przejazdu, ruchem kierować będą policjanci, Straż Miejska, Żandarmeria Wojskowa, strażacy i osoby wyznaczone przez organizatora. Prosimy o bezwzględne stosowanie się do ich poleceń.

ga

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments