Uwaga! rozdajemy gratisy

Fot. fidbek.pl

Dowiedz się, jaki naprawdę jesteś. Uważasz, że wiesz o sobie wszystko? Wiesz co myślisz, znasz swoje przekonania i idee, którymi się w życiu kierujesz. Znasz też efekty swojej pracy i wiesz, w jakich dziedzinach odnosisz sukcesy. Czy naprawdę znasz siebie?

Każdy z nas nie jest naprawdę takim, za jakiego się uważa. Jest takim, jakim widzą go inni. Bywa, że samoocena bardzo się różni od oceny otoczenia. Każdy posiada cechy, talenty, których nie dostrzega i nie wykorzystuje. Mamy też wady, z których nie zdajemy sobie sprawy. Umiejętne czerpanie wiedzy o sobie z opinii innych pozwoli na poprawę własnych relacji z otoczeniem i odniesienie sukcesu zawodowego i prywatnego. Znalezienia właściwego miejsca wśród innych ludzi. Dlatego warto poznać swoje kompetencje społeczne.

– Ludzie często nie wiedzą, jak ważny jest rozwój kompetencji społecznych – mówi Katarzyna Korpolewska, psycholog społeczny – Dzięki użytecznym informacjom od znajomych możemy nauczyć się bardziej świadomie kierować swoimi zachowaniami w różnych sytuacjach. Uwzględnienie spostrzeżeń otoczenia pozwala na optymalne rozłożenie wysiłków w doskonaleniu swoich kompetencji, a przez to na lepsze kierowanie własnym rozwojem.
Dla tych, którzy chcą poznać swoje kompetencje społeczne i zobaczyć swoje odbicie w zwierciadle myśli innych ludzi, powstał portal społecznościowy Fidbek.pl

Celem portalu jest zwiększanie samoświadomości i samooceny użytkowników. Serwis umożliwia rozwijanie umiejętności psychologicznych i kompetencji społecznych – zdolności skutecznego i efektywnego funkcjonowania w kontaktach z innymi w oparciu o dostarczone profesjonalne treści opracowane przez psychologa.

Jak to działa?
– Fidbek.pl pozwala zapytać znajomych, rodzinę, kolegów co naprawdę o nas sądzą – wyjaśnia Katarzyna Korpolewska. – Po założeniu konta, wybieramy w serwisie kompetencję, z której chcemy zebrać informacje zwrotne oraz pięć lub więcej osób, które nam ich dostarczą. Następnie zapraszamy respondentów. Zarejestrowany użytkownik dokonuje też swojej samooceny. Zestawi ją później z ocenami innych osób. Na podstawie opinii przesłanych przez respondentów powstaje opracowany przez psychologa “Raport o Tobie”. Będzie on zawierał cenne i często zaskakujące informacje o osobie, która bierze udział w ćwiczeniu. Raport to materiał, który pomoże w rozwoju społecznym i znalezieniu właściwego miejsca wśród ludzi.
Rozdajemy raporty gratis
Raport jest płatny i kosztuje 19 zł. Dla naszych Czytelników mamy 15 kodów promocyjnych, które pozwolą na otrzymanie raportu bez żadnych opłat. By otrzymać kod wystarczy wysłać e-mail na adres: krokosz@pressmedia.com.pl . W temacie wiadomości należy wpisać Fidbek. Kody otrzyma 15 Czytelników którzy wyślą e-maile jako pierwsi w sobotę 9 kwietnia.
kr

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments