Uwaga! Zablokowany wyjazd z Grunwaldzkiej

O tym, że wyjazd z ul. Grunwaldzkiej przy urzędzie wojewódzkim został zablokowany nie informują, żadne tablice ani oznakowania

RZESZÓW. Niemiła niespodzianka czeka na kierowców jadących ul. Grunwaldzką od ul. Sobieskiego do al. Piłsudskiego. Z powodu robót wyjazd został zamknięty.

Niestety, z powodu bezmyślności urzędników zamknięciu drogi nie towarzyszą odpowiednie oznakowania.

Prace w rejonie skrzyżowania al. Piłsudskiego i ul. Grunwaldzkiej mają związek z przygotowaniami do budowy tzw. okrągłej kładki. Prowadzone roboty utrudniają nie tylko ruch pieszych, ale także pojazdów.

Zamknięty został wyjazd z ul. Grunwaldzkiej na al. Piłsudskiego obok urzędu wojewódzkiego. Jednak kierowcy orientują się w utrudnieniach dopiero tuż przed prowadzonymi robotami, gdzie na wysepce postawiono znak zakazu wjazdu. Tymczasem żadnych oznakowań, ani informacji o ewentualnym objeździe nie ma tam gdzie powinny się znajdować, czyli już na wjeździe na ul. Grunwaldzką od strony ul. Sobieskiego.
Zdenerwowani kierowcy albo zawracają z trudem na wąskiej ulicy, albo próbują wyjeżdżać na al. Piłsudskiego pod prąd drugim pasem ruchu. Odpowiedzialność za taki stan rzeczy ponoszą urzędnicy Miejskiego Zarządu Dróg. Właściwe oznakowanie ułatwiłoby poruszanie się w tym rejonie i pozwoliło uniknąć niepotrzebnych nerwów.

kk

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments