Uważaj na nieoznakowane radiowozy ITD

Fot. Archiwum

PODKARPACIE. Poza dziesiątkami fotoradarów, Inspekcja Transportu Drogowego wypuściła na drogi Podkarpacia co najmniej 4 nieoznakowane radiowozy.

Są to: czarny Ford Focus o tablicach rejestracyjnych WE 588CW, czarny Ford Mondeo (WE 594CW), żółty Peugeot Partner (WE 214EC) oraz prawdopodobnie czarny Opel Vectra C.

Wyposażone są w najnowsze czeskie wideorejestratory czeskie AD9, które mierzą prędkość w niemal każdych warunkach na drodze. Pamiętajmy, że powinny one spełniać rolę prewencyjną, więc już po nagraniu pierwszego wykroczenia Inspekcja musi zatrzymać i ukarać kierowcę.

ar

do “Uważaj na nieoznakowane radiowozy ITD”

  1. Ambroży

    POnieważ wskazanie linku jest niedozwolone proszę Szanownych Państwa o to abyście zamiast psioczyć na radary i tajne radiowozy poszli po rozum do głowy i rozliczyli Tuska wystąpienia dostępnego na YOU TUBE gdzie ostro krytykuje rząd J.Kaczyńskiego aby budował autostrady zamiast radarów . Ponieważ skrajnie sam przekracza dopuszczalny poziom nieudolności rządzenia w tym temacie trzeba mu powiedzieć co ma zrobić : czli iść von stąd!!

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.