Uwięził dziewczynkę i wykorzystywał ją seksualnie

Fot. Policja

WAŁBRZYCH. Wałbrzyscy policjanci zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o to, że pozbawił wolności 14-letnią dziewczynkę, znęcał się nad nią ze szczególnym okrucieństwem oraz wykorzystywał ją seksualne.

Wałbrzyscy policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego poszukiwali 14-letniej dziewczynki, która uciekła z domu rodzinnego. Pracując nad tą sprawą, zatrzymali 21-letniego mężczyznę, w mieszkaniu którego znaleziono poszukiwaną.
Gdy funkcjonariusze weszli do mieszkania, znaleźli dziewczynę w szafie, pod stertą ubrań. Wyglądało, jakby się ukrywała przed Policją. Po powrocie do domu rodzinnego, dopiero po 10 dniach zdecydowała się opowiedzieć swojej matce o tym, co ją spotkało. Wówczas na jaw wyszły okoliczności jej pobytu w Szczawnie Zdroju. Okazało się, że mężczyzna przetrzymywał ją tam. Groził pozbawieniem życia, głodził, zastraszał. Ponadto bił ją, dusił, a nawet ranił w rękę gwoździem. Przez cały czas wykorzystywał ją również seksualnie.

Mężczyzna wykorzystał fakt ucieczki dziewczynki z domu, nie informując jej rodziców, których dobrze znał, że jest ona u niego. Podczas jego nieobecności w mieszkaniu kazał dziewczynce zachowywać się cicho i ukrywać się w szafie pod warstwą ubrań.

Zatrzymany mężczyzna, decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy. Teraz za wszystkie czyny, których się dopuścił, może spędzić w więzieniu nawet 12 lat.

ga, KWP Wrocław

do “Uwięził dziewczynkę i wykorzystywał ją seksualnie”

  1. xyz

    14-letnia „dziewczynka”? Wydawało mi się , że dziewczynka to pasuje do kilku lat a nie 14-stu lat…

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.