Victoria Beckham zarobi 60 mln funtów

Fot. PAP

Zawsze zjawiskowa, elegancka, w nienagannym makijażu i fryzurze… Dziś Victoria Beckham jest niekwestionowaną ikoną mody i właśnie na modzie zarabia grube miliony. W tym roku zarobki jej domu mody sięgną bajecznej kwoty 60 mln funtów.

Wszystko zaczęło się we wrześniu 2008 roku, kiedy Victoria Beckham zaprezentowała podczas kameralnego pokazu swoją debiutancką kolekcję sukienek – jej ulubionego elementu garderoby i wkrótce – znaku rozpoznawczego jej modowej marki. Dziś Victoria Beckham jest już pełnoprawną uczestniczką największych tygodni mody. Na sezon wiosna/lato 2012 projektantka zapowiedziała wprowadzenie nowej, tańszej linii „Victoria by Victoria Beckham”, co oznacza, że w przyszłym roku jest zyski wzrosną jeszcze bardziej.

Moda stała się dla Victorii ratunkiem przed zapomnieniem, bo po rozpadzie grupy Spice Girls, w której śpiewała nie miała większych szans na zaistnienie w show buisnessie. Byłaby „jedynie” żoną Davida Beckhama. Dlatego zamiana ze skromnej niczym nie wyróżniającej się „Push girls” w prawdziwą damę, okazała się jedną z największych metamorfoz show-biznesu. Dodatkowo też genialnym biznes-planem. Na początku wsparcia udzielili jej poznani wcześniej sławni kreatorzy: Marc Jacobs i Roland Mouret. Dziś wyrosła im godna konkurentka.

PAP, anja

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments