W nocy drogowcy smacznie śpią

Kierowcy, którzy wjeżdżają do Rzeszowa od południowej strony klną na czym świat stoi. Korki sięgają Boguchwały.

PODKARPACIE. Niesposób zrozumieć, dlaczego remonty dróg trwają tak długo i są prowadzone właśnie w czasie największego ruchu.

Dziś znów klną kierowcy, którzy wjeżdżają do Rzeszowa od południowej strony. Korki sięgają Boguchwały. Wściekli są też ci, który muszą przejechać przez Łańcut krajową „czwórką”. Tam też trzeba odstać około pół godziny. Przez ulice Podkarpacką w Rzeszowie i  Armii Krajowej w Łańcucie łatwo się przejeżdża nocą. Ruch jest niewielki, a drogowcy wtedy śpią.

– W piątek wczesnym rankiem jechałem z Rzeszowa do Krosna – mówi pan Krzysztof , zawodowy kierowca. – Na ulicy Podkarpackiej prawie nie było samochodów, a na budowanym połączeniu z Przemysłową też nic się nie działo. Gdy wracałem koło południa, korek był pod kościół w Boguchwale. W czasie największego ruchu drogowcy pracowali na budowanym skrzyżowaniu i ruch odbywał się wahadłowo.

Więcej w Super Nowościach

Krzysztof Rokosz

 

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
leon
leon
9 lat temu

Rachunek jest prosty, im dłużej stoisz niewolniku w korku tym więcej paliwa spalasz przez co kupując paliwo znowu oddajesz swą ciężko zarobioną kasę złodziejom z rządu.
Drogowcom trzeba by zapłacić więcej za robotę nocną tak więc państwo oszczędza i zarazem nas okrada.

roman
roman
9 lat temu

brak dobrego zarządcy przy inwestycji – dlaczego nasilenie robót nie trwa w godzinach 19- 5 rano – wtedy jak jest ruch minimalny , dlaczego wtedy na budowie drogi stan zatrudnienia nie wynosi 300 procent- nie u nas zawsze musi być na odwrót- dlaczego nikt nie policzył ile te pojazdy wypaliły paliwa stojąc w korku- ile kierowcy stracili nerwów – w jakim stopniu zostało skażone przez kumulacje spalin środowisko – nie tym nie ma się kto zająć no bo po co – tak ma być władza wszystko wie najlepiej jak robić- co robić i kiedy robić – niewolnicy nie mają nic… Czytaj więcej »