W PGE Marmie jeszcze trzy wolne miejsca

Greg Hancock (nz.) może trafić do PGE Marmy w przypadku, gdy na nowe warunki kontraktu przystanie Jason Crump. Fot. Wit Hadło

ENEA EKSTRALIGA. Greg Hancock trafi do Rzeszowa, jeśli w PGE Marmie zostanie Crump. W przypadku odejścia Australijczyka, na Hetmańską zawita prawdopodobnie Nicki Pedersen i Jurica Pavlić.

– Chcielibyśmy już dziś skompletować skład na przyszły sezon – mówił wczoraj popołudniu kierownik PGE Marmy Rzeszów, Tomasz Welc. W ostatnich dniach umowy z rzeszowskim klubem przedłużyli Grzegorz Walasek, Rafał Okoniewski (obaj na dwa lata) oraz Łukasz Sówka (na rok).

Wobec powyższych kontraktów oraz przy juniorze z KSM 2,50 (Marco Gaschka) do zagospodarowania pozostaje KSM na poziomie 17,28.

Wszystko zależy od Crumpa
Pozyskanie nowych zawodników uzależnione jest od tego, czy na warunki kontraktu (obniżony w porównaniu do poprzedniego sezonu o około 20 proc. – przyp. red.) przystanie Jason Crump. Dotychczasowe negocjacje z Australijczykiem idą jak po grudzie i wydaje się, że prezes Marta Półtora traci już powoli cierpliwość. Sprawa Crumpa ma się ostatecznie wyjaśnić dziś. Jeśli “Kangur” zdecyduje się pozostać przy Hetmańskiej, do Rzeszowa trafi najprawdopodobniej brązowy medali IMŚ Greg Hancock. Jeśli Crump nie przystanie na nowe warunki i opuści Rzeszów (wiąże się to z karą 500 tys. zł za zerwanie umowy), PGE Marmę wzmocni prawdopodobnie Nicki Pedersen i Jurica Pavlić. Chorwat w miniony weekend negocjował warunki z rzeszowskim klubem i dziś ma dostać konkretną odpowiedź. Niezależnie od tego, do Rzeszowa trafi także senior z KSM-em 2,50, który będzie uzupełnieniem składu. – Jest kilku zawodników o takim KSM-ie, ale na razie nie chcemy mówić o szczegółach – ucina wszelkie spekulacje Welc.

Karnety w sprzedaży
Dziś rusza sprzedaż karnetów na mecze PGE Marmy Rzeszów w sezonie 2013 (cena od 150 do 900 zł). Karnety można nabywać w siedzibie spółki w Rzeszowie w budynku klubowym ZKS Stal przy ul. Hetmańskiej 69 w godz. 13-17. Do końca bieżącego roku karnety będą sprzedawane z 10-procentowym rabatem.

Marcin Jeżowski

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o