W piątek Le Moor na żywo w Radio Rzeszów

Dorian Pik, lider i wokalista Le Moora. Fot. Autor

KOLBUSZOWA, RZESZÓW. W piątek (22.02) o godz. 19 koncert na żywo w Radiu Rzeszów zagra kolbuszowska kapela rockowa Le Moor. – Wszystkich gości zapraszamy do radia na godz. 18.45. Reszta włącza radioodbiorniki o godz. 19 – mówi Dorian Pik, lider zespołu.

– To duże wyzwanie, bo jeszcze nie graliśmy w radio – dodaje Dorian. – Trzeba podkreślić, że koncert ten będzie transmitowany „na żywo”, w związku z tym trema udziela nam się już dzisiaj. Ale gramy ze sobą już osiem lat, wiec powinniśmy sobie poradzić. Dzień po występie w radio jedziemy do Bielska-Białej, do naszych przyjaciół z formacji „Lej Mi Pół”. Później czekają nas koncerty na Dniach Tarnobrzega i Zarzecza. W mieście nad Wisłą zagramy z grupą Kult, nie po raz pierwszy zresztą. Pojedziemy również do Przemyśla, w planach jest też koncert w Krakowie – dodał lider Le Moora.

„Lemury” postanowiły przygotować się do koncertu rzetelnie. – Próby, próby, próby. Od rana do wieczora. A w radio damy czadu – zapowiada Dorian. Występu Le Moora można posłuchać nie tylko na żywo lub przez radioodbiornik, ale również na stronie internetowej Radia Rzeszów: www.radio.rzeszow.pl/stereo.pls.

pg

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o