W plenerze…

Fot. MWMedia

Czerwone Gitary gwiazdą Dni Dębicy
DĘBICA. W sobotę o godz. 14 na Rynku rozpoczną się imprezy w ramach Dni Dębicy. Będą to m.in.: animacje, konkursy i zabawy, prezentacje i wisowiska. O godz.20.30 zagra Skangur. W niedzielę, o godz. 10, na Rynku odbędą się Ogólnopolskie Konfrontacje Kapel Ludowych i Zespołów Śpiewaczych, o godz.15.30 wystąpi Miejska Orkiestra Dęta, 2 godziny później zespoły pieśni i tańca Igloopolanie i Gryfici. O godz. 18.30 covery świata zaprezentuje Flueed. O godz. 20.30 wystąpi gwiazda wieczoru – Czerwone Gitary.

Rajd dla Hospicjów
BIESZCZADY. III Ogólnopolski Rajd Rowerowy „Przez Polskę dla polskich hospicjów” w piątek zawita do naszego województwa. Siódmy, podkarpacki etap będzie prowadził z Wołkowyi do Jasła przez Lesko, Sanok, Brzozów, Strzyżów. Uczestników rajdu będzie można przywitać w piątek w Parku Miejskim w Brzozowie ok. godz. 11. Tam też przeprowadzona zostanie zbiórka pieniędzy na rzecz działającego w tym mieście oraz całych Bieszczadach hospicjum domowego. Można pomóc także poprzez wpłaty na Konto Fundacji Babci Aliny: Alior Bank, nr konta: 85 2490 0005 0000 4500 1020 9844 (tytuł przelewu: darowizna.bieszczady). Do Rajdu, który jedzie z Bielska-Białej do Krakowa przez Beskidy, Tatry i Bieszczady, może się włączyć każdy na każdym odcinku trasy. Jej przebieg na stronie www.fundacjababcialiny.org.pl. Honorowy patronat nad trwającym do niedzieli rajdem objęła Maja Włoszczowska.

K.A.S.A. na Dniach Przeworska
PRZEWORSK. Od soboty do wtorku potrwają Dni Przeworska. W sobotę już od 6 rano będzie można wziąć udział w zawodach wędkarskich, o godz. 12 spod budynku MOK wyruszy rajd rowerowy, który zakończy się o godz. 17.30 w Zajeździe Pastewnik. Tam naa scenie wystąpią m.in. sobowtór Maryli Rodowicz oraz Revolution. Gwiazdą wieczoru będzie K.A.S.A. Niedzielne atrakcje to m.in. III Przegląd Plastyki Przeworskiej, pokazowy mecz szachów błyskawicznych, pokaz taneczny, a wieczorem wystąpi Anna Rusowicz. Wstęp wolny.

Marina Open Music
RZESZÓW. Ośrodek Sportów Wodnych ,,MARINA” zaprasza na coroczną plenerową imprezę muzyczną nad Wisłokiem. Niewątpliwym atutem będzie mnogość prezentowanych stylów muzycznych. Start w piątek o godz. 19. Wstęp wolny.

Rzymski weekend
TRZCINNICA K. JASŁA. Skansen Archeologiczny Karpacka Troja zaprasza na imprezę plenerową „Od Troi po Bałtyk. Rzymski weekend”, która w najbliższą sobotę i niedzielę. W programie: w godz. 11-19 – zwiedzanie obozu Rzymian i barbarzyńców, o 13 pokaz uzbrojenia legionisty rzymskiego, musztra rzymska, pokaz uzbrojenia ludów barbarzyńskich, pokaz mody rzymskiej i barbarzyńskiej, o 15 bitwa Rzymian z barbarzyńcami, o 16.30 – prezentacja i walki gladiatorów.

Festyn pod Platanem
ZARZECZE. W niedzielę o godz. 14 na placu obok Pałacu Dzieduszyckich odbędzie się Festyn Pod Platanem – XIV Regionalny Przegląd Grup Śpiewaczych – “Ballady i Pieśni Odpustowe”.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.