W plenerze

sxc.hu

PIĄTEK, 2 września

Piknik ze sztuką
DĘBICA. O godz. 11 Galeria Sztuki Miejskiego Ośrodka Kultury zaprasza na piknik na świeżym powietrzu. Na dzieci i młodzież czeka m.in.: konkurs tańca, malowanie buziek, dmuchane zabawki, gry zręcznościowe, wystawy i konkursy na latawiec. Wstęp wolny.

SOBOTA, 3 września

Na sportowo
SARNÓW, k. Mielca. O godz. 14 na boisku sportowym obok Domu Strażaka odbędzie się turniej piłki siatkowej drużyn podwórkowych dziewcząt i chłopców. Wstęp wolny.

Miasteczko indyjskie
STALOWA WOLA. Pokazy tańca indyjskiego, filmy z Bollywood, koncerty na pl. Piłsudskiego od godz. 16. Na wszystkie imprezy wstęp wolny.

SOBOTA – NIEDZIELA,  3 – 4 września

Święto piwa
WOLA CHORZELOWSKA, k. Mielca. Na zakończenie wakacji Ośrodek KoloRado zaprasza na święto piwa. W programie: występy, rycerskie obozowisko, pokaz walk z Zagłobą przy stole, turniej zabaw plebejskich, festyn rodzinny dużo dobrej zabawy przy muzyce didżeja. Wstęp 5 zł.

NIEDZIELA, 4 września

Impreza na Rynku
MIELEC. W godz. 19 – 22 na Rynku odbędzie się widowisko plenerowe. Inscenizację historyczną zaprezentują chorągwie rycerskie. W drugiej części imprezy szykowana jest nie lada gratka dla melomanów. Wystąpią m.in.: Renata Drozd (sopran), Alicja Węgorzewska (mezzosopran), zespół muzyczny “Strauss Ensemble”. Koncert prowadzi Artur Jaroń. Wstęp wolny.

Taniec, kuglarze i basketball
DĘBICA. O godz. 9 na terenie “Orlika” przy ul. Strumskiego odbędzie się impreza pod hasłem “Zaraź się koszykówką”. Oprócz basketballu, pokaz tańca hip hop zaprezentują tancerze ze Szkoły Tańca i Ruchu Soul Dance. Wstęp wolny

Upamiętnią bohaterów AK
BRACIEJOWA, KOŁO DĘBICY. Na polanie Kałużówka o godz. 9.30 rozpoczną się uroczystości upamiętniające wielką bitwę partyzancką Armii Krajowej z hitlerowcami. Wystąpi Miejska Orkiestra Dęta, odbędzie się apel pamięci i salwa honorowa.

Popatrz na strażaków
DOBRYNIN, k. Mielca. Na stadionie odbędą się gminne zawody strażackie. Wstęp wolny.

Ćwiczenia bojowe
DĘBICA. Od godz. 13 na stadionie przy ul. Akademickiej będzie można podziwiać umiejętności strażaków ochotników z terenu powiatu dębickiego. Zmagania odbędą się w dwóch konkurencjach: tor przeszkód i ćwiczenia bojowe.  Wstęp wolny.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments