W plenerze

Fot. MWMedia

Piknik Rodzinny
KRASICZYN. Piknik z okazji Święta SG połączony z II Euroregionalnym Festiwalem Smaków rozpocznie się 19 maja o godz. 11 na dziedzińcu Zespołu Zamkowo-Parkowego. W programie także konkursy, prezentacja sprzętu technicznego służb mundurowych, ścianki wspinaczkowe, przejażdżki bryczkqa i zabawa taneczna. Wstęp wolny.

Majówka u Hrabiego
MIELEC. W niedzielę (20 bm.), w Parku Oborskich będzie można bawić się na „Majówce u Hrabiego”. W godz. 15-20 odbędzie się jarmark staropolski. W centralnym punkcie stanie staropolski piec chlebowy, w którym wypiekane będą pyszności z minionych epok, zobaczymy też stanowiska dawnych kupców, a także rycerzy z czasów Władysława Łokietka, oraz kata z dybami i narzędziami tortur. Jarmark ubarwią dźwięki dawnych słowiańskich instrumentów pasterskich Ponadto prezentacje warsztatów wokalnych (godz. 17.30 – 18), zabawa z zespołem „Alternatywa” (godz. 18-21) i prezentacje Mieleckiej Grupy Fotograficznej.

POD NASZYM PATRONATEM: Zlot motocyklowy
RADYMNO. X Motocykle Season Opening (18- 20 maja) rozpocznie się w piątek o godz. 15. na zalewie ZEK. I dnia zlotu na scenie wystąpią Regent, Black Leather oraz Mr. Pollack. W sobotę o godz. 11  wyruszy do Przemyśla parada motocyklowa, która zakończy się na Placu Niepodległości. Tam odbędzie się święcenie maszyn. Parada wyruszy w drogę powrotną ok. godz. 15. Od godz. 16. będzie można wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami. II dnia zlotu na scenie wystąpią: Soul Assanins oraz Mr. TNT. Dj Lechu będzie grał do białego rana.

Majówka z Familią
RUDOŁOWICE. Dwudniowa majówka rozpocznie się w piątek (18 b.m.) się o godz. 15 na stadionie sportowym. W programie znalazły się m.in.: kiermasz sztuki ludowej, grill, zabawy dla dzieci, zabawa taneczna. Wstęp wolny.

Pokaz zabytkowych aut
RZESZÓW. W sobotę na ul. Karowej pod Millenium Hall czeka nie lada gratka wielbicieli motoryzacji retro. Zainteresowani będą mogli podziwiać piękne maszyny i wyczyny sportowców w wyznaczonych do tego miejscach. Start: godz. 15.

Kult zakończy juwenalia
RZESZÓW. W piątek na miasteczku akademickim URz przy ul. Cichej ostatnie juwenaliowe koncerty. Wieczorem wystąpią tam: Hey, Kult i Frontside.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.