W plenerze

Fot. MWMedia

Festyn z atrakcjami
CHORZELÓW. W niedzielę (27 bm.), o godz. 15 z okazji Dnia Matki na stadionie sportowym odbędzie się festyn. W programie m.in.: zabawy i konkursy, występy wokalne i taneczne, koncert zespołu „Nowe Pokolenie” oraz występ szczudlarzy z Krakowa i duetu cyrkowego „Renox” ze Lwowa. Dla najmłodszych m.in.: wesołe miasteczko: zjeżdżalnie i balony.

Piknik rodzinny
GWOŹNICA GÓRNA. 27 maja o godz. 14 na placu przy Zespołu Szkół odbędzie się piknik rodzinny. W programie m.in.: koncert orkiestry parafialnej, występy kapel ludowych, zespołów muzycznych i tanecznych oraz mażoretek. Ponadto zabawy integracyjne dla dzieci a o godz. 18 festyn z zespołem ALFA.

Futbolowo i muzycznie
KOLBUSZOWA. W weekend (25-26 bm.) stadion „Kolbuszowianki” zaprasza na „Futbolową Kolbuszową”. W programie: turnieje piłki nożnej dla najmłodszych oraz pokazowy mecz z udziałem gwiazd polskiego futbolu. Wieczorami, od godz. 18 przewidziane są koncerty muzyczne. W sobotę zagrają: Ziemia Kanaan, Maleo Reggae Rockers i Wielki Format. W niedzielę wystąpią: Tabu i Vavamuffin i UK Dub Connection. Wstęp wolny.

Powiatowy Festyn Rodzinny
MIELEC. W niedzielę (27 bm.), o godz. 14 w ogródku za Hotelem Polskim odbędzie się Powiatowy Festyn Rodzinny. W programie m.in.: egzamin na kartę motorowerową oraz liczne konkursy i występy.

Majowy Piknik
MIELEC. W sobotę (26 bm.) o godz. 12 C.H. „Smoczka” zaprasza na majowy piknik atrakcjami. Na parkingu przed centrum będą: rozstawione ławy, grillowanie, wata cukrowa i plac zabaw dla dzieci. Zaplanowano tez liczne konkursy i zabawy. Wstęp wolny.

Dotknij Historii
PRZEMYŚL. Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznych X D.O.K. obchodzi w tym roku 5-lecie swojej działalności. Z tej okazji w sobotę odbędzie się piknik historyczno-edukacyjny „Dotknij Historii”. Część oficjalna imprezy rozpocznie się o godz. 15. w CK. Później obchody zostaną przeniesione na parking przy stacji dolnej wyciągu, gdzie już od godz. 13. odbędą się pokazy kawaleryjne, prezentacje statyczne oraz koncerty. Wstęp wolny.

Piknik Charytatywny
STALOWA WOLA. Klasztor Braci Mniejszych Kapucynów w Rozwadowie zaprasza w niedzielę na doroczną zabawę. Będzie sport, muzyka, taniec i wiele innych atrakcji, z zawsze emocjonująca loterią fantową na czele. Dochód na letni wypoczynek dzieci oraz zakup sprzętu rehabilitacyjnego. Start: godz. 14.

Norbi zaśpiewa ze strażakami
ZARZECZE k. NISKA. Na 2-dniową biesiadę zaprasza OSP Zarzecze. W sobotę od godz. 12. powiatowe zawody młodzieżowych drużyn pożarniczych. O godz. 19. wystąpi „Artis”, a o 20.30 początek zabawy tanecznej. Początek niedzielnych imprez na stadionie o godz. 14, w tym m.in. „Biesiada Kopydłowska” (godz. 17), czyli plenerowe spotkanie z balladą a o godz. 21. wystąpi Norbi.

 

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.