W plenerze

Fot. sxc.hu

Jarmark Ludowy
CHORZELÓW. W ten weekend na stadionie sportowym odbędzie się V edycja Podkarpackiego Jarmarku Ludowego. W sobotę, od godz. 16 zobaczymy grupy taneczne. Następnego dnia, o godz. 15 rozpocznie się konkurs zespołów i kapel ludowych. O godz. 20 odbędzie się zabawa taneczna w rytm zespołu Classic. Ponadto wiele innych atrakcji.

Festiwal Rzemiosła
DUKLA. 23 czerwca na placu przy Muzeum Historycznym odbędzie się Festiwal Rzemiosła, Rękodzieła i Zapomnianych Smaków w ramach Sobótkowych Spotkań z Folklorem. W programie m. in. występy zespołów, :puszczanie wianków na wodę, poszukiwanie kwiatu paproci. Będzie także degustacja regionalnych potraw. Start: godz. 17.

Festyn osiedlowy
KROSNO. W sobotę o godz. 14 na dziedzińcu ZSP nr 4 rozpocznie się osiedlowy festyn. W programie m.in: występy, turniej piłki nożnej, gry i zabawy, prezentacje sprzętu policyjnego, strażackiego i medycznego.

Sobótka nad Wisłokiem
KROSNO. W niedzielę o godz.16 na placu obok galerii Zawodzie odbędzie się 8. „Wielokulturowa Sobótka nad Wisłokiem” w programie m.in. konkurs na najpiękniejszy sobótkowy wianek.

Festyn plenerowy
MIELEC. W piątek o godz. 15 na placu za SDK, na osiedlu Kopernika odbędzie się festyn plenerowy. W programie mnóstwo dobrej zabawy, głównie dla najmłodszych.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments