W Poznaniu zlikwidowano agencję towarzyską

Fot. KWP Poznań

POZNAŃ.Policjanci zlikwidowali dużą agencję towarzyską działającą na poznańskim Grunwaldzie. Zatrzymano osiem osób podejrzewanych o czerpanie korzyści z prostytucji. Grozi im kara do 3 lat więzienia.

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu dzisiaj w nocy przeprowadzili akcję zlikwidowania agencji towarzyskiej działającej w jednym z domów jednorodzinnych na poznańskim Grunwaldzie. Grupa realizacyjna wkroczyła do obiektu w czasie zabawy i przyjmowania sporej grupy klientów. Policjanci zatrzymali 8 osób podejrzewanych o czerpanie korzyści majątkowych z prostytucji m.in. właścicieli, personel – barmanów, ochronę oraz ….księgową.

Policjanci zajmowali się zbieraniem materiałów dowodowych obciążających sutenerów od kilku miesięcy.

Wejście grupy realizacyjnej do budynku zajmowanego przez sutenerów zaskoczyło wszystkie przebywające w nim osoby. Zatrzymani właściciele agencji i ich współpracownicy trafili do policyjnego aresztu. Przesłuchano w charakterze świadków 20 prostytutek z różnych regionów Polski i z zagranicy. Najbardziej zaskoczonych policyjną akcją było 15 klientów, w tym duża grupa obywateli Francji.

Wielkopolscy policjanci regularnie likwidują agencje towarzyskie. W lutym tego roku zamknięto dwie agencje działające w Pile i Wałczu. Dokładnie rok temu, we wrześniu 2010 roku, CBŚ zlikwidował dwie inne agencje działające w Poznaniu, Naomi i Cindy uznawane za najbardziej ekskluzywne w Polsce, kontrolowane przez zorganizowaną grupę przestępczą Drexa.

pad, KWP Poznań

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
RIZOTTO
RIZOTTO
9 lat temu

WSZYSCY WIEDZA ZE AGENCJA TO BURDEL A BURDEL W POLSCE JEST NIELEGALNY, TO DLACZEGO DOPUSZCZAJA DO DZIALANIA BURDELI???

OT POLSKA?