W szafie hodował konopie

Fot. Archiwum

JASŁO. Policjanci z jasielskiej komendy zatrzymali 18-latka, który w specjalnie przygotowanej szafie hodował konopie. W jego domu funkcjonariusze zabezpieczyli również marihuanę. Podejrzany przyznał się do zarzucanych mu czynów i poddał dobrowolnie karze.

Kilka dni temu policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, zdobyli informacje dotyczące uprawy konopi. Funkcjonariusze ustalili, że nielegalnym procederem prawdopodobnie zajmuje się 18-letni mieszkaniec gminy Kołaczyce. Potwierdzili również, że przechowuje on narkotyki w miejscu zamieszkania.

Policjanci sprawdzili dom podejrzanego. Typowanie okazało się trafne. W jednym z pokoi znaleźli specjalnie przygotowaną do uprawy konopi szafę ubraniową, a w niej nielegalną roślinę. W trakcie przeszukania funkcjonariusze zabezpieczyli również susz roślinny. Po użyciu testera potwierdzono, że jest to marihuana.

18-letni mieszkaniec gminy Kołaczyce został zatrzymany. Usłyszał zarzut nielegalnej uprawy konopi oraz posiadania marihuany. Przyznał się do przestępstwa i poddał dobrowolnie karze.

tc/KPP

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.