W takiej dziurze odpadnie ci koło

Na takiej dziurze, jak ta przy ul. Podkarpackiej kierowcy mogą łatwo stracić koło. Co prawda dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg obiecuje, że gdy poprawi się pogoda, to robotnicy przystąpią do prac. Miejmy nadzieję, że tak będzie chociaż wiadomo czyją matka jest nadzieja. Fot. Wojciech Preisner

RZESZÓW. Dyrektor MZD obiecał, że droga szybko zostanie naprawiona.

Kierowcy przejeżdżający ulicą Podkarpacką (od strony Krosna do centrum Rzeszowa) muszą zwolnić, bo jeżeli nie zdejmą nogi z gazu, to może… odpaść im koło w samochodzie. Niedaleko bowiem od przejazdu kolejowego trwały prace remontowe i po ich zakończeniu w dwóch miejscach pozostały spore dziury.

Do redakcji Super Nowości zadzwonili Czytelnicy, którzy uważają, że remont na ulicy Podkarpackiej zagraża kierowcom. Niepokoją ich przecięcia na jezdni wszerz ulicy. Może jakieś kable ciągnęli albo kanalizacje robili – zastanawia się nasz czytelnik. Te dziury są zasypane kamykami, ale wybijają się kolejne dziury i można nawet zgubić tam koło. Moim zdaniem za mało ludzi pracuje przy remoncie, chciałbym wiedzieć kiedy skończy się ten remont? – zastanawia się nasz Czytelnik.

Sprawę zgłosiliśmy do Miejskiego Zarządu Dróg. – Zdiagnozowaliśmy już stan nawierzchni na tym odcinku i niezwłocznie załatamy dziury kruszywem, a potem wylany będzie asfalt – poinformował nas Piotr Magdoń, dyrektor MZD w Rzeszowie. – Zgłosiliśmy już wykonawcy remontu, że trzeba tam pilnie naprawić drogę. Do robót przystąpią, gdy będzie sprzyjająca pogoda.

jp, and

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
józek
józek
9 lat temu

Jak będziecie jeździć z dozwoloną prędkością (30km/h) to nic wam nie odpadnie ….