W Ustrobnej znaleziono zwłoki. Trwa poszukiwanie sprawcy, który śmiertelnie potrącił mężczyznę

Fot. Archiwum

Policja i prokuratura wyjaśniają okoliczności śmierci mężczyzny, którego ciało znaleziono w Ustrobnej, przy drodze wojewódzkiej łączącej Krosno ze Strzyżowem. Zmarły miał obrażenia, wskazujące na potrącenie go przez samochód. Na miejscu zabezpieczono także fragmenty szkła i lakieru. Aktualnie trwa poszukiwanie auta i jego kierowcy.

Dzisiaj, kilkanaście minut po godz. 5, Policja została powiadomiona o znalezieniu w Ustrobnej ciała mężczyzny. Na miejscu policjanci ustalili, że zwłoki leżały w rowie, po prawej stornie drogi wojewódzkiej nr 990, kilkaset metrów od tablicy oznaczającej początek miejscowości Bajdy.
Będący na miejscu lekarz określił, że mężczyzna zmarł kilka godzin wcześniej, a ujawnione na ciele obrażenia wskazują, że do jego śmierci doszło najprawdopodobniej w następstwie wypadku komunikacyjnego. W pobliżu policjanci ujawnili odpryski szkła, plastiku i lakieru metalicznego w kolorze granatowym z zielonym odcieniem, wskazujące na udział w zdarzeniu samochodu nieznanej marki. Podczas dalszych czynności śledczy ustalili, że zmarłym jest 61-letni mieszkaniec Ustrobnej, a do wypadku doszło prawdopodobnie wczoraj, pomiędzy godz. 22 a 23.
Wszystkie czynności wykonywane przez policjantów nadzorował będący na miejscu prokurator. Na jego polecenie ciało 61-latka zabezpieczono do badań, które pozwolą jednoznacznie ustalić przyczynę jego śmierci.
Apelujemy do wszystkich, którzy mogą pomóc w wyjaśnieniu okoliczności śmierci mężczyzny, odnalezienia uczestniczącego w wypadku samochodu i jego kierowcy o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Krośnie tel. (13) 43 29 900, e-mail krosno@podkarpacka.policja.gov.pl lub najbliższą jednostką Policji, tel. 997. Poszukiwane auto ma najprawdopodobniej uszkodzony przód.
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments