Wandale roztrzaskali szyby na przystanku kolejowym. ZDJĘCIA

Fot. Autor

RZESZÓW. Wandale-idioci postanowili swoje frustracje wyładować na nowym przystanku kolejowym, na osiedlu Załęże w Rzeszowie, rzucając w niego kamieniami.

Sprawcy prawdopodobnie stali po drugiej stronie peronu i celowali w wielkie szyby chroniące pasażerów. Dwie z szyb, 8-milimetrowych, hartowanych rozsypały się w drobny mak tworząc w niektórych miejscach warstwę ze szkła o grubości kilkunastu centymetrów. – Chuligani często niszczą nasze ogrodzenia, malują po ścianach świeżo wymalowanych budynków, ale pierwszy raz powybijali szyby na przystanku kolejowym – mówi zdenerwowany Marek Małacha, zastępca dyrektora ds. eksploatacji w Zakładzie Linii Kolejowych w Rzeszowie.

- Na tę chwilę nawet nie wiem ile konkretnie będzie kosztować wstawienie nowych szyb, ale wiem, że poniesiemy duże koszty – dodaje.

Niestety nie udało się złapać chuliganów odpowiedzialnych za zdewastowanie przystanku kolejowego.

ga

do “Wandale roztrzaskali szyby na przystanku kolejowym. ZDJĘCIA”

 1. kiki

  Półgłowki z Załęża…. ze Wsi miasta szybko nie zrobisz!

 2. orest

  po co było wstawiać szyby? bez wyobraźni! Trzeba wstawić PCV powleczone warstwą zabezpieczającą przed malowaniem. No chyba, że następnym razem spalą…

 3. forest

  Nieprawda, że pierwszy raz wybili szyby na przystankach, kilkanaście miesięcy temu podobne zdarzenie miało miejsce w Cmolasie, a w Zarębkach do tej pory nie ma szyby.

 4. adrian

  Wystarczy zmienic te szyby na cos co sie nazywa POLYCARBONATE wystarczy juz 5mm albo 6mm sobie moga walic nawet mlotami i nie rozbija , moze sie panstwo w koncu zdecydujecie na cos takiego ?

 5. olek

  Teraz rodzą się tylko debile, rodzone przez debili, nie da sie ukryć…

 6. DYZMA

  WE FRANCJI PALILI SAMOCHODY, BO CZAR POWOLI PRYSKA I MLODZI RUSZAJA DO BOJU!

  • Andrew

   Do boju z czym baranie? Z przystankiem? Niech pokaże odrobinę odwagi jak go na to stać i niech idzie do boju z uzbrojonym policjantem.

 7. antyzgrzyt

  Oooo resovia w akcji….

 8. mamnick

  Przyjdzie zima to sobie będą stać (z powodu własnej głupoty) na śnieżycy….Chyba że sobie tekturą bądz płytą pilśniową to zatkają…..DEBILIZM TO DEBILIZM!!!NIe szanują gówniarze czyjeś cieżkiej pracy!Jak nie Oni to będą naprawiać to co im zależy….Efekt posiadania słoika z kiszonymi ogórkami zamiast mózgu!

 9. olgierd

  A kolej nie może założyć kamer na takich małych przystankach ? Wtedy może by udało się powstrzymać od dziwnych „zabaw” takich mózgowych jednokomórkowców.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.