Wbił sobie nóż w serce!

Tuż po ataku i samobójstwie na miejscu policjanci ogrodzili przyległy do domu przy Kilbride Street 128 teren. Fot. The Sun, RTE

IRLANDIA, POLSKA. Na oczach swojego dziecka pociął twarz mężczyźnie.

Tuż przed świętami w niewielkiej irlandzkiej miejscowości Tullamore doszło do dramatu. W jednym z domów przy Kilbride Street 128 doszło do kłótni między Polakami. Efekt jest taki, że jeden z mężczyzn ma pocięta twarz nożem, natomiast jego kolega popełnił samobójstwo i to na oczach swojego… 3-letniego synka i żony.

Jak podała Garda, czyli irlandzka policja mężczyzna, który popełnił samobójstwo to 30-letni Grzegorz Guzik. Z wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna wrócił od rodziny z Polski tuż przed świętami do domu w Tullamore. Kilkanaście godzin przed mrożącymi krew w żyłach scenami jego 33-letnia żona Ewa wyszła wraz z ich wspólnym znajomym prawdopodobnie do koleżanki. Ich synek pozostał z Grzegorzem na noc w domu. Kobieta wróciła do mieszkania wraz ze swoim przyjacielem około 6.50 rano. Chcieli odebrać dziecko. To właśnie wówczas doszło do potężnej awantury. Jak twierdzi irlandzki The Sun świadek zdarzenia mówił, że za około pół godziny z mieszkania wybiegł mężczyzna, który spędził noc z Ewą. Trzymał się za twarz i mocno krwawił. Wybiegła też 33-latka z 3-letnim chłopczykiem. To właśnie kobieta wezwała na miejsce policjantów i karetkę.

Po sekcji zwłok nie ma złudzeń
W domu funkcjonariusze znaleźli poważnie rannego Grzegorza. Zarówno jego jak i kolegę, który miał pocięta twarz zabrano do szpitala. Niestety w szpitalu zmarł raniony dwukrotnie w klatkę piersiową Grzegorz, natomiast jego koledze udzielono pomocy i wypuszczono ze szpitala.

Na miejscu policjanci zabezpieczyli między innymi nóż, różne ślady oraz stojący przed domem samochód. Wówczas funkcjonariusze rozważali różne wersje zdarzenia. Na forach internetowych Polacy mieszkający w Tullamore twierdzili, że mężczyzna został zadźgany przez przyjaciela żony. Z kolei portal polscott24 podaje, że wykonano już sekcję zwłok. Lekarz stwierdził, że Guzik sam sobie zadał ciosy nożem w klatkę piersiową w tym jeden śmiertelny w serce. Po szybkim śledztwie przeprowadzonym przez miejscowych detektywów wynika, że wcześniej ranił nożem mężczyznę w twarz, a następnie sam popełnił samobójstwo. Tak więc irlandzcy stróże prawa zakończyli w sobotę śledztwo w tej sprawie.

Grzegorz Anton

do “Wbił sobie nóż w serce!”

  1. adam

    i do czego prowadzi zdrada kobiety? Kochankowi geba sie wygoi a ona mloda wdowa wreszcie szczesliowa o dziecko i tak sie nikt nie martwil

  2. MAŁY

    bardzo dobrze za zdrade tak powinno być

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.