WDK zaprasza

Spotkanie Rzeszowskiej Akademii Komiksu

Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie zaprasza 19 marca (sobota) na kolejne spotkanie Rzeszowskiej Akademii Komiksu. W programie: godz. 12 – Blok mangi i anime, godz. 14 – Blok komiksowy, godz. 16 – Rzeszowskie Spotkanie Fanów Gwiezdnych Wojen. Sala audiowizualna WDK – II p. Wstęp wolny

Podkarpackie Konfrontacje Fotograficzne

Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie zaprasza 22 marca (wtorek) o godz. 18 na wernisaż wystawy IX Podkarpackich Konfrontacji Fotograficznych. Ekspozycja z udziałem fotografików naszego regionu prezentuje bogaty dorobek twórczy Podkarpacia oraz umiejętności artystów fotografii i miłośników tej dyscypliny sztuki. Wystawa będzie czynna w Galerii WDK do 12 kwietnia.

Festiwal Polskich Filmów Krótkometrażowych

Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie zaprasza 24 marca o godz. 18 na 3. Festiwal Polskich Filmów Krótkometrażowych Short Waves – organizowany przez poznańską Fundacją Ad Arte. Festiwal ten dociera do ponad 30 miast w Polsce i oferuje widzom program złożony z najlepszych polskich filmów krótkometrażowych.

W programie znajdą się najciekawsze polskie produkcje: fabuły, dokumenty, animacje, wideo-art, reklamy i teledyski. Widownia w każdym z miast będzie mogła wziąć udział w głosowaniu, w wyniku którego wyłoniony zostanie zwycięzca. Główna Nagroda Festiwalu to 10.000 zł, ponadto Jury Profesjonalne Festiwalu przyzna dodatkową nagrodę: Short Waves PRO w wysokości 5.000 zł.

Sala widowiskowo-kinowa WDK w Rzeszowie, ul. Okrzei 7. Wstęp 5 zł

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments