We wtorek pierwszy trening przy Hetmańskiej

Wszystko wskazuje na to, że już we wtorek żużlowcy PGE Marmy Rzeszów po raz pierwszy w tym sezonie wyjadą na swój tor.

- Pierwszy trening wprawdzie planujemy na środę, ale niewykluczone, że już dzień wcześniej uda się pojeździć – informuje kierownik PGE Marmy, Tomasz Welc.

Podczas wtorkowych próbnych jazd na rzeszowskim torze na pewno zabraknie Łukasza Sówki, Grzegorza Walaska i Rafała Okoniewskiego, którzy wystartują w eliminacjach ZK i GP 2014.

- Jazdy potrzebuje przede wszystkim Dawid Lampart i juniorzy i oni powinni wyjechać na tor – kontynuuje Welc. Pozostali zawodnicy mają zameldować się w Rzeszowie w środę. Przed niedzielnym meczem (godz. 18.15) z Dospelem Włókniarzem Częstochowa do stolicy Podkarpacia przyjedzie także Nicki Pedersen. Pytanie tylko kiedy? – Nicki w piątek i sobotę musi być w Bydgoszczy na treningu i zawodach Grand Prix. Niewykluczone, że Duńczyk zawita do Rzeszowa w czwartek i będzie kręcił próbne kółka. Jeśli to się nie uda, to “Power” będzie trenował na naszym torze dopiero w niedzielę rano – kończy Welc.

mj

do “We wtorek pierwszy trening przy Hetmańskiej”

 1. kolina

  myslałem że po doświadczeniach zdobytych przy boku Cieślaka to przynajmniej zime przpracuje i motor bedzie umiał utrzymać a tu w Gorzowie to jak panienka cnotka, egzamin na licencje w takim tmpie mozna by oblać…

 2. Jan

  spokojnie, da radę

 3. tadek

  Lampart powinien zacząć od nauki jazdy…
  Trening nie dla niego jest…

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.