Welcome To Burlesque

Burlesque
Fot. Materiały prasowe

To intrygujące, gorące, niepowtarzalne i niezapomniane muzyczne show! Pomysł zrodził się z pasji i miłości do tańca, sztuki, teatru i tworzenia. Jest przedsięwzięciem tak wyjątkowym, jak wyjątkowa jest Burleska. Burlesque daje możliwość spełnienia, gdyż jest projektem wszechstronnym.Ważna jest tutaj atmosfera, jaką wywołuje muzyka ubrana w doskonale brzmiący wokal oraz budowanie zmysłowego klimatu wokół ciała. Artyści tworzący grupę przedstawiają różne osobowości, jednak całość prowadzi do spójności i precyzyjnego zgrania.

Główną postacią Welcome To Burlesque jest żywiołowa, a zarazem zmysłowa Lady Margaret, którą kreuje Małgorzata Boć, laureatka wielu festiwali i konkursów. W 2012 r. została doceniona również przez prezydenta Miasta Rzeszowa za 15-lecie pracy artystycznej.

Tancerze biorący udział w spektaklu to ludzie z ogromną pasją. Gościli na scenach programu You Can Dance, zdobywali pierwsze miejsca na wielu mistrzostwach w tańcu, współpracowali ze światowej klasy choreografami. Tańczą Ula Surowiec, Katarzyna Krupa, Kinga Konefał, Klaudia Oczoś i Mateusz Ostrowski.Na widzów czeka wiele tanecznych niespodzianek, których nie chcemy teraz zdradzać. Uzupełnieniem całości jest nietuzinkowy głos Arka Kłusowskiego (ostatnie odkrycie programu „The Voice of Poland”), oraz wsparcie muzyków instrumentalistów, a zagrają z nami: Tomasz Nosal, Marek Murias, Łukasz Głogowski, Stanisław Domarski. Tancerze przyciągający spojrzenia i rozbudzający wyobraźnię w połączeniu z niesamowitym,aksamitnym głosem wokalistki, tworzą atmosferę nacechowaną sexapilem.

Smaku i wyrazu dodają stroje, które poruszają się razem z ciałem, załamują światło błyszcząc wśród reflektorów. Są tak samo zmysłowe i odważne jak sam pomysł, jednak nie wulgarne – to wszystko, by podkreślić ruch i… wywołać rumieniec na twarzy widza, spełnić jego oczekiwania… i resztę pozostawić wyobraźni. Welcome To Burlesque to przedstawienie, w którym emanuje kobiecość oraz wielka pasja,na pewno zaskoczy rozbawi i pozostawi niezapomniane wrażenie.

Czas trwania spektaklu: 60 minut

Przyjdź, zobacz i dołącz do miłośników Burleski!

Zobacz więcej: http://www.youtube.com/watch?v=kkWfX6_pvyw

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments