Weź udział w Pikniku Motoryzacyjnym!

RZESZÓW. Już w najbliższy weekend (11-12 sierpnia) odbędzie się II Piknik Motoryzacyjny, czyli impreza o wyjątkowej formule poświęcona promocji bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Organizatorzy postanowili zapoznać uczestników pikniku z zagrożeniami, jakie na co dzień czyhają na nas na drogach. Chodzi zarówno o praktyczną weryfikację naszych umiejętności, jak i o edukacje zmotoryzowanych i pieszych, bowiem każdy uczestnik ruchu drogowego ma wpływ na bezpieczeństwo swoje i innych.

Nie zabraknie też licznych atrakcji. Zaprezentowane zostaną m.in. symulatory jazdy, pokazy ratownictwa drogowego, show motocyklowe w wykonaniu Adriana Pasek, tor rajdowy Carrera, rowerowy tor przeszkód, zabawy, gry i konkursy o tematyce motoryzacyjnej. Specjalna część poświęcona będzie prezentacji sportów samochodowych z ekspozycją samochodów rajdowych i spotkaniami z zawodnikami. Z kolei dla najmłodszych zaplanowane jest wielkie budowanie samochodu z klocków LEGO.

W Pikniku Motoryzacyjnym może wziąć każdy, ponieważ impreza będzie ogólnodostępna. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do przybycia na parking i teren Galerii Nowy Świat przy ul. Krakowskiej 20.

en

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Pozdrawiam
Pozdrawiam
8 lat temu

Fajnie, że w Rzeszowie są organizowane różne imprezy w tym sportowe, ale organizatorzy tego rajdu chyba pozwolili sobie na dużo więcej niż uzyskali pozwolenie. Pomijam już fakt ich arogancji i bezczelności a o znaczeniu słowa kultura to oni chyba w ogóle nie słyszeli co potwierdza ich zachowanie. Pozamykali przy okazji ulice na których nie odbywała się impreza motywując to dziwnym stwierdzeniem „bo tak”. Niestety wiele osób doświadczyło podobnej sytuacji. Mam nadzieję, że władze Rzeszowa wydając w przyszłości zezwolenia i zgody na organizowanie tego typu imprez dopilnują i będą czuwać nad tym, aby organizator imprezy działał zgodnie z wydaną zgodą a… Czytaj więcej »