Weź udział w rajdzie, przyjdź na piknik rodzinny

RZESZÓW. 26 sierpnia (w najbliższą niedzielę) na rzeszowskim rynku swój początek będzie miał Rodzinny Rajd Rowerowy z Funduszami Europejskimi.

Zbiórka chętnych do udziału w rajdzie i rejestracja uczestników rozpocznie się już o godzinie 13.15. Godzinę później rajd wyruszy na trasę.

Trasa przejazdu to ul. J. Słowackiego gdzie będzie postój zw. z prezentacją projektu dofinansowanego w ramach RPO WP: Rozbudowa, przebudowa i remont budynku filharmonii im. A. Malczewskiego w Rzeszowie (projekt kluczowy); następnie peleton wyruszy na Trasę Zamkową; przez most Zamkowy; ul. Podwisłocze; al. Powstańców Warszawy; postój zw. z prezentacją projektu dofinansowanego w ramach RPO “RYBY”: przebudowa przepławki dla ryb przy Elektrowni Wodnej na rzece Wisłok w Rzeszowie;  most Karpacki; al. Powstańców Warszawy; wjazd na Stadion Miejski od strony ul. Hetmańskiej; postój zw. z prezentacją projektu dofinansowanego w ramach RPO WP: Poprawa infrastruktury sportowej poprzez przebudowę stadionu miejskiego w Rzeszowie (projekt kluczowy); przejazd wokół boiska po torze żużlowym na Stadionie Miejskim; wyjazd ze Stadionu Miejskiego na ul. Hetmańską; ul. Hetmańska; zjazd na ścieżkę rowerową (pomiędzy sklepem Lidl, a Zespołem Szkół Mechanicznych); ścieżka rowerowa w Parku Kultury i Wypoczynku;

Rajd zakończy się o godzinie 16 w oznaczonym miejscu w Parku Kultury i Wypoczynku (bulwary). Zwieńczeniem Rajdu będzie piknik rodzinny bogaty w wiele atrakcji.

am

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments