Wiadukt Tarnobrzeski otwarty za 2 tyg.

Fot. Wit Hadło

RZESZÓW. W połowie miesiąca kierowcy będą mogli swobodnie korzystać z wiaduktu Tarnobrzeskiego.

Wszystko za sprawą zbliżającego się terminu zakończenia prac związanych z budową przebicia pod wiaduktem i połączenia ulic Jabłońskiego z Czarnieckiego.

- Obecnie trwają prace wykończeniowe. Inwestycja powinna być zakończona do połowy października – mówi Andrzej Sowa, z-ca dyrektora Miejskiego Zarządu Dróg w Rzeszowie.

Do czasu zakończenia prac kierowcy będą musieli poruszać się jedną częścią wiaduktu (od strony City Center), druga z powodów bezpieczeństwa jest zamknięta. Całą inwestycje finansuje inwestor City Center, Ryszard Podkulski.

en

do “Wiadukt Tarnobrzeski otwarty za 2 tyg.”

 1. ROMAN

  a czy będzie kontynuacja tej inwestycji drogowej dalej ? – czyli obok torów kolejowych w kirunku stacji Staroniwa i dalej aż do Batalionów Chłopskich- aż się prosi aby to pociągnąć.

 2. Egon

  Ciekawe kto będzie tam wynajmował, teraz każdy najemca ma problemy finansowe, klientów tyle oc kot napłakał, każy boi się kryzysu i galerie mają problemy.

 3. Bramkarz

  A gdzie osobny pas ruchu dla Pana Podkulskiego ??

 4. orest

  trzeba było od razu poszerzyć wiadukt o 2 pasy a tak dalej zostanie wąskie gardło

  • rysiek

   W Polsce?Nie do pomyślenia.U nas robi się wszystko na teraz-jutro może nas nie być,więc po co robić dobrze następcy.A poza tym jak się coś zrobi więcej to może dla tego urzędnika co decyduje o tym nie będzie pracy-pracę trzeba szanować

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.