Wiadukt Tarnobrzeski otwarty za 2 tyg.

Fot. Wit Hadło

RZESZÓW. W połowie miesiąca kierowcy będą mogli swobodnie korzystać z wiaduktu Tarnobrzeskiego.

Wszystko za sprawą zbliżającego się terminu zakończenia prac związanych z budową przebicia pod wiaduktem i połączenia ulic Jabłońskiego z Czarnieckiego.

– Obecnie trwają prace wykończeniowe. Inwestycja powinna być zakończona do połowy października – mówi Andrzej Sowa, z-ca dyrektora Miejskiego Zarządu Dróg w Rzeszowie.

Do czasu zakończenia prac kierowcy będą musieli poruszać się jedną częścią wiaduktu (od strony City Center), druga z powodów bezpieczeństwa jest zamknięta. Całą inwestycje finansuje inwestor City Center, Ryszard Podkulski.

en

5
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
ROMANEgonBramkarzrysiekorest Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
ROMAN
Gość
ROMAN

a czy będzie kontynuacja tej inwestycji drogowej dalej ? – czyli obok torów kolejowych w kirunku stacji Staroniwa i dalej aż do Batalionów Chłopskich- aż się prosi aby to pociągnąć.

Egon
Gość
Egon

Ciekawe kto będzie tam wynajmował, teraz każdy najemca ma problemy finansowe, klientów tyle oc kot napłakał, każy boi się kryzysu i galerie mają problemy.

Bramkarz
Gość
Bramkarz

A gdzie osobny pas ruchu dla Pana Podkulskiego ??

orest
Gość
orest

trzeba było od razu poszerzyć wiadukt o 2 pasy a tak dalej zostanie wąskie gardło

rysiek
Gość
rysiek

W Polsce?Nie do pomyślenia.U nas robi się wszystko na teraz-jutro może nas nie być,więc po co robić dobrze następcy.A poza tym jak się coś zrobi więcej to może dla tego urzędnika co decyduje o tym nie będzie pracy-pracę trzeba szanować