Widowiska w plenerze

Fot. Materiały prasowe

6 maja na rzeszowskim rynku rozpoczyna się 3. edycja Maskarady – Przeglądu Teatrów Ożywionej Formy. Pierwszym przedstawieniem tegorocznego przeglądu będzie “Planeta Lem” – spektakularne przedstawienie plenerowe Teatru Biuro Podróży na podstawie utworów autora Solaris i Kongresu Futurologicznego.

“Planetę Lem” można obejrzeć o godz. 21 na rzeszowskim rynku. Przedstawienie to, będące jednym ze sztandarowych projektów kulturalnych polskiej prezydencji, widzieli już miłośnicy teatru w Brukseli, Paryżu, Londynie, Berlinie, Madrycie, Moskwie i Kijowie. Wstęp wolny.

7 maja o godz. 18. kolejne z Maskaradowych przedstawień dla dorosłych widzów – spektakl “Krabat” – wynik współpracy polskiej Grupy Coincidentia i niemieckiego Figurentheater Wilde & Vogel. Bilety w cenie 14 zł.

Można wziąć udział nie tylko w Maskardzie 2012, ale także w ogłoszonym przez Teatr Maska konkursie na recenzję ze spektakli dla młodzieży i dorosłych prezentowanych w ramach “Maskarady -Przeglądu Teatrów Ożywionej Formy”. Na zwycięzców czekają nagrody finansowe. Szczegółowe informacje na temat konkursu można znaleźć na stronie teatru www.teatrmaska.pl

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.