Wielki koncert charytatywny dla chorej Marysi

Fot. Archiwum rodzinne

KROSNO. Rada Dzielnicy Polanka we współpracy ze Spółdzielnią Muka zaprasza na wielki koncert “Gwiazdka dla Marysi”, który odbędzie się w niedzielę 16 grudnia w Domu Ludowym w Polance.

Całkowity dochód z imprezy będzie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Marysi Zawiszy z Krosna.  Start o godz. 15. Wstęp wolny. W programie między innymi: występ Kuby Jaźwieckiego – półfinalisty programu Mam Talent. Ponadto zaplanowano kiermasz przedświąteczny organizowany przez Pomaturalne Studium Animatorów Kultury w  Krośnie, do dyspozycji uczestników imprezy będzie także bufet.

– Będą sprzedawane cegiełki o wartości 2,5 zł, za które będzie można nabywać produkty z kiermaszu oraz z bufetu – informują organizatorzy przedsięwzięcia.

Przypomnijmy, że Marysia przyszła na świat 16 lutego z rozszczepem kręgosłupa, wodogłowiem, zespołem Arnolda Chiariego, neurogennym pęcherzem, mielodysplazją, niedoczynnością tarczycy, przepukliną pachwinową (po operacji) i jelitową, zwichnięciem lewego biodra oraz stopami końsko-szpotawymi. Przeszła pomyślnie kilka operacji.  Jest pod stałą opieką lekarzy specjalistów. Leczenie Marysi jest kosztowne. Dlatego, aby pozyskać pieniądze na ten cel,  zorganizowano akcję zbierania plastikowych nakrętek, która trwa. W akcję zaangażowali się także nasi Czytelnicy.

wz

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o