Wielki piknik nad Wisłokiem

RZESZÓW. Narodowy Eksperyment Bezpieczeństwa i ExtremeDay 2011. Próby w symulatorze zderzeniowym samochodu, które pozwalają odczuć co dzieje się podczas wypadku samochodowego, efektowne akrobacje na motocyklach i rowerach, nauka pierwszej pomocy, a wieczorem hip-hopowe i rockowe koncerty.

To wszystko oraz wiele innych atrakcji przygotowano na piknik, który odbędzie się, w ramach akcji „Narodowy Eksperyment Bezpieczeństwa” połączonego z festiwalem sportów ekstremalnych ExtremeDay 2011. Obie imprezy odbędą się w piątek pod halą Podpromie oraz na terenie Olszynek i placu pod Mostem Zamkowym. Początek o godz. 10. Wstęp na piknik, festiwal sportów ekstremalnych i koncerty jest bezpłatny.

Program

Piątek, 24 czerwca
godz. 10 – rozpoczęcie imprezy, start zawodów w ewolucjach motocyklowych, rowerowych i deskorolkowych  oraz turniej ulicznej koszykówki.
godz. 12 – rozpoczęcie pikniku „Narodowy Eksperyment Bezpieczeństwa”, gdzie będzie można skorzystać z symulatorów zderzeń samochodów, alkogogli symulujących widzenie pijanego kierowcy, nauki pierwszej pomocy oraz obejrzeć pokazy policji i straży pożarnej. Przewidziane są też atrakcje i upominki dla najmłodszych.
godz. 13.30 – odbędzie się symulacja zderzenia dwóch samochodów i pokazowa akcja ratownicza.
godz. 18 – koncert zespołów: MadMajk, Kacezet i Mass Cypher (reggae, dancehall)
godz. 19.30 – zagra Vienio + Diox,  didżej Technik (hip – hop)
godz. 20.30 występ Rotten Bark (kalifornijski rock)
godz. 22 – występ Parias, didżej Erha (hip – hop).
ArtG

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.