Wigilia i Sylwester pod gwiazdami

Dotychczas w Sylwestra można było na rynku zobaczyć jedynie pokaz sztucznych ogni, w tym roku będzie można także potańczyć

TARNOBRZEG. Prezydent wyciąga mieszkańców z domów

Nie masz z kim spędzić wigilii, albo pójść na Sylwestra? Nowy prezydent Tarnobrzega chciałby aby nikt w te szczególne dni w roku nie siedział w domu sam i zaprasza wszystkich na rynek.
23 grudnia na placu Bartosza Głowackiego odbędzie się miejska wigilia, a tydzień później wielka sylwestrowa dyskoteka.

– Wigilia dla tarnobrzeżan rozpocznie się o godzinie 15.30. Dla wszystkich, którzy zdecydują się spędzić ten czas przy miejskiej choince przygotowane zostaną świąteczne potrawy, nie zabraknie także wspólnego kolędowania. Czas wspólnego biesiadowania umilą artyści z zespołów Dzikowianie, Cyganianki i Lasowiaczki.

Organizatorzy imprezy zadbają także o tradycyjną żywą szopkę, a najbardziej potrzebujący otrzymają świąteczne paczki.

Pomysłodawcą wspólnej wigilii jest radny Stanisław Uziel, a współorganizatorem Prezydent Miasta, który zaprasza także wszystkich miłośników dobrej zabawy na wspólnego Sylwestra.

Impreza rozpocznie się o godzinie 20 i zakończy tuż po północy pokazem sztucznych. Przez cztery godziny tarnobrzeżanie będą mogli bawić się na dyskotece pod gwiazdami przy muzyce trzech DJ’ów.

Na terenie Placu Bartosza Głowackiego oraz przyległych ulic obowiązywać będzie zakaz wnoszenia alkoholu i środków pirotechnicznych. Sylwestrową zabawę wspóorganizuje Stowarzyszeniem ESTEKA.

mrok

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments