„Wilki” kontra „Niedźwiedzie” już w sobotę

Uczestnicy konferencji prasowej przed sobotnią galą MMA: od lewej Sebastian Rewera, Kamil Selwa, Damian Białas (wszyscy zawodnicy), Krzysztof Bańkowski (prezes Spartakusa Rzeszów i Polskiej Federacji Mieszanych Sztuk Walki,), Szymon Bajor (zawodnik) i Anna Bielenda (dyrektor CH Galerii Nowy Świat). Fot. Marcin Jeżowski
Uczestnicy konferencji prasowej przed sobotnią galą MMA: od lewej Sebastian Rewera, Kamil Selwa, Damian Białas (wszyscy zawodnicy), Krzysztof Bańkowski (prezes Spartakusa Rzeszów i Polskiej Federacji Mieszanych Sztuk Walki,), Szymon Bajor (zawodnik) i Anna Bielenda (dyrektor CH Galerii Nowy Świat). Fot. Marcin Jeżowski

SPORTY WALKI. PRIME FC4 PLMMA 18 EXTRA. Sobotnia impreza w hali na Podpromiu to już 9 tego typu gala, a trzecia organizowana we współpracy z PLMMA.

Osiem walk zawodowych w oktagonie, w tym m.in. mecz Polska – Białoruś i pojedynek o pas mistrz Profesjonalnej Ligi MMA w wadze ciężkiej, w której Szymon Bajor zmierzy się z Błażejem Wójcikiem – to wszystko czekać będzie fanów sportów walki już w najbliższą sobotę w rzeszowskiej hali na Podpromiu.

Prawdziwe emocje wystartują się o godz. 20, kiedy to transmisję rozpocznie Orange Sport. Jednak warto wybrać się na halę na Podpromiu już godzinę wcześniej. – Przed meczem Polska – Białoruś odbędą się walki młodych zawodników, głównie Spartakusa Rzeszów. Zaplanowany jest także pojedynek kobiet w formule K1 – informuje przedstawiciel organizatora, Marcin Ossoliński.

Po międzynarodowym starciu Polaków i Białorusinów przyjdzie czas na walkę „Extra fight”, w której zmierzą się Rafał Niedziałkowski i Mariusz Dałek. – Nie widziałem Mariusza Dałka. Myślę, że Rafał ma podobne atuty do Mariusza. Brak mu tylko zasięgu. Rafał na pewno mocno bije, jest silny fizycznie, tak więc spodziewam się dobrej walki – zapowiada jeden z aktorów finałowego widowiska sobotniej gali, Szymon Bajor, który walczył z Niedziałkowskim w marcu br.

W walce wieczoru zaprezentuje się wyrastający powoli na gwiazdę rzeszowskiego MMA, Andrzej Grzebyk. Zmierzy się on Łukaszem Bieńkowski, autorem najlepszego nokautu podczas gali PLMMA w Legionowie. Ta walka będzie świetnym wstępem do starcia wieczoru, w którym Szymon Bajor zmierzy się z Błażejem Wójcikiem. Stawką tego pojedynki będzie pas mistrza wagi ciężkiej Profesjonalnej Ligi MMA.

Ważenie w piątek
Dzień przed galą, czyli w piątek (14 czerwca) o godz. 19 odbędzie się oficjalna ceremonia ważenia zawodników w CH Galeria Nowy Świat. Wstęp wolny. Po sobotniej gali, w „Kula – Bowling&Club” odbędzie się z kolei After Party. Podczas sobotniej gali w rolę konferansjera i anonsera ringowego wcielą się Bartosz Jadam i doskonale znany m.in. z serialu „M jak miłość”, Jacek Lenartowicz.

GALA PRIME FC 4 – PLMMA 18 EXTRA
sobota, godz. 19 – Hala Podpromie w Rzeszowie
Transmisja Orange Sport (od godz. 20)

PROGRAM GALI
WALKA OTWARCIA
Kat. wag. 66 kg: Kamil Selwa (2-1) – Jakub Piesiewicz (0-1).

POLSKA – BIAŁORUŚ
Kat. wag. 66 kg: Sebastian Rewera (2-1) – Wladyslaw Nowickij (0-0), Kamil Maroń (3-0) – Artem Kazerskij (5-1).
Kat. wag. 70 kg: Mateusz Tatarek (1-0) – Sergei Semizhow (5-0).
Kat. wag. 77 kg: Damian Bia³as (1-0) – Julian „Szatan” Borisow (2-1).

EXTRA FIGHT
Kat. wag. +93 kg: Rafał Niedziałkowski (2-4) – Mariusz Dałek (0-0).

WALKA WIECZORU
Kat. wag. 84 kg: Andrzej Grzebyk (4-1) – Łukasz Bieńkowski (1-0).

O PAS MISTRZA PLMMA
Kat. wag. +93 kg: Szymon Bajor (11-3) – Błażej Wójcik (3-2).

GDZE KUPIĆ BILETY?
Bilety w cenie 25 zł (trybuny) i 40 zł (VIP – uprawnia także do wejścia na After Party) są do nabycia w Perfect Body Center – C.H. Galeria Graficca I p., PEWEX PUB – Rynek 18, C.H. Galeria Nowy Świat – punkt Informacyjny Galerii, poziom 0. W sobotę wejściówki będą dostępne również w kasach hali na Podpromiu.

UWAGA KONKURS!!!
Dla naszych Czytelników mamy bilety na sobotnią galę MMA w Rzeszowie. Aby mieć szansę je zdobyć, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Ile oficjalnych walk zawodowych w MMA stoczył w dotychczasowej karierze Szymon Bajor? Maile z prawidłowymi odpowiedziami, imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu należy wysyłać na adres: mj81@interia.pl do piątku (14 czerwca) do godz. 12. Jeszcze w ten sam dzień, do godz. 13 skontaktujemy się ze zwycięzcami.

Marcin Jeżowski

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o