Wkrótce sprzedaż karnetów

SIATKÓWKA. Rezerwacja i sprzedaż karnetów na mecze Asseco Resovii w rzeszowskiej hali Podpromie w sezonie 2011/2012 będzie prowadzona w dwóch etapach.

W pierwszym (od 15 sierpnia), rezerwacji mogą dokonywać kibice, którzy posiadali karnet na sezon 2010/2011. Tacy kibice mają pierwszeństwo w zakupie swojego miejsca na nowy sezon. Rezerwacja musi zostać jednak dokonana do 28 sierpnia. Drugi etap rozpocznie się 1 września.

Będą nowe koszulki
Trwają końcowe prace nad koszulkami zawodników w nowym sezonie, które będą rózniły się od tych z minionych rozgrywek.. W najbliższych dniach będą zaprezentowane projekty. Sprzęt sportowy dostarcza firma Vigo, a na Wyspie Asseco Resovii będzie poszerzony asortyment o m.in. bluzy z kapturem, koszulki treningowe, czy torby na dokumenty.

Transmisje internetowe i videoczaty
Rzeszowska firma Vegacom (zajmuje się wdrażaniem i integracją systemów telekomunikacyjnych, wideo komunikacyjnych oraz systemów informatycznych i e-learningowych) oraz Asseco Resovia podpisały umowę o współpracy w sezonie 2011/2012. Obok wsparcia finansowego drużyny nowy sponsor przeprowadzi również transmisje internetowe z turnieju im. J. Strzelczyka oraz wideoczaty z zawodnikami w nowej, atrakcyjnej technologii.

Wybrali numery
Siatkarze Asseco Resovii wybrali numery na koszulki z jakimi będą występować w nowym sezonie. Nowi gracze zagrają z następującymi numerami: 1. 1. Maciej Dobrowolski, 2. Paul Lotman, 4. Piotr Nowakowski, 5. Lukas Tichacek, 8. Bojić Marko, 14. Adrian Gontariu. Kilku zawodników zmieniło też numry z ub. sezonu np. Grzegorz Kosok występować będzie z 18.

 

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.