Włodarstwo miasta już w komplecie

PRZEWORSK. Były radny, Dariusz Łapa, zastępcą pani burmistrz

Od minionej środy (15 grudnia) Przeworsk ma już zastępcę pani burmistrz, Marii Dubrawskiej – Lichtarskiej (na zdj.). Na to stanowisko powołała ona Dariusza Łapę. Oboje nie kryją zadowolenia i zapału do pracy.

Łapa przez dwie ostatnie kadencje był aktywnym radnym Rady Miasta Przeworska, w opozycji do ówczesnego burmistrza, Janusza Magonia. Nowo wybrana burmistrz, Maria Dubrawska-Lichtarska, która w ostatniej kadencji przewodniczyła Radzie, zna go więc dobrze. – Widziałam pracę Dariusza Łapy, jako radnego, przez dwie kadencje Wiem, ze sprawy miasta są mu bardzo bliskie i dobrze znane. – powiedziała nowo wybrana burmistrz Przeworska. – Cenię jego zaangażowanie, młodzieńczy zapał i doświadczenie samorządowe zdobyte w Jaworniku Polskim – podkreśliła M. Dubrawska- Lichtarska. – Mam zaufanie do tego człowieka – dodała

Nowy zastępca burmistrz Przeworska dotychczas pracował w Urzędzie Gminy Jawornik Polski, gdzie był sekretarzem. W ostatnich wyborach ubiegał się o el wójta, ale bez sukcesu. Zdobył za to mandat radnego powiatowego, jednak z racji przyjęcia stanowiska wiceburmistrza, musiał go „oddać”. – Bardzo cieszę się, że otrzymałem od pani burmistrz tę propozycję – powiedział D. Łapa. – Przyjąłem ją z prawdziwa radością. Wierzę, że nasza wspólna praca dla dobra miasta, przyniesie wymierne wyniki. A pracy nie zabraknie, zwłaszcza w zakresie budżetu – dodał. – Jestem przekonany, że damy radę!

Monika Kamińska

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments