Wojdyło w Krośnie

Na zdjęciu od lewej: prezes Wilków Grzegorz Leśniak i Patryk Wojdyło. Jak podkreśla klub z Krosna, zdjęcie zostało wykonane przed kilkoma tygodniami. Obecnie stosujemy się do zalecenia #ZostańwDomu. Fot. Wilki Krosno

ŻUŻEL. 2.LŻ. Patryk Wojdyło, wychowanek Stali Rzeszów, reprezentujący ostatnio Betard Spartę Wrocław będzie w sezonie 2020 bronił barw Wilków Krosno.

To, przynajmniej teoretycznie, duże wzmocnienie formacji młodzieżowej drużyny Janusza Ślączki. Negocjacje z wrocławskim klubem moim zdaniem przebiegły bardzo dobrze i sprawnie. Wielkie podziękowania należą się całemu zarządowi i sztabowi szkoleniowemu WTS Sparty Wrocław za to, że nie robili żadnych problemów z tym wypożyczeniem i zrobiliśmy naszym kibicom taki prezent. Oczywiście wypożyczenie Patryka to także zasługa naszych sponsorów, bo bez ich wsparcia nie byłoby go w Krośnie. Kilka razy w ostatnim czasie byłem u Patryka w domu bo trzeba było różne dokumenty pozałatwiać i wiem, że jeździ codziennie na crossie. Nie wiadomo kiedy sezon ruszy, ale na pewno będzie dobrze przygotowany kondycyjnie. Myślę, że na drugoligowych torach Patryk będzie robił dużo punktów. Jest to zawodnik, który potrafi jechać i robił punkty w ekstralidze, więc myślę, że jak zadbamy o jego dobry sprzęt to będzie z pewnością silnym punktem naszej drużyny – twierdzi Janusz Ślączka, cytowany przez stronę internetową klubu z Krosna.

mj

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o