Wojewódzki krytykuje Skrzynecką

Znany z ciętego języka Kuba Wojewódzki znów pokazał na co go stać. Tym razem za cel docinków obrał znana aktorkę Katarzynę Skrzynecką. Wyśmiewa głównie to, że gwiazda nie kryje się przed mediami ze swym życiem prywatnym.

Skrzynecka jest regularną bohaterkę felietonów popularnego dziennikarza. Ostatnio wyśmiewał informacje jakoby szpitale biły się o to, by gwiazda urodziła właśnie u nich. Ponadto drwił, że miesiąc po porodzie media obiegnie pierwszy wywiad z noworodkiem Złośliwości Wojewódzkiego zaczęły się po tym, jak menedżer aktorki  pochwalił się w jednym z tabloidów, że Skrzynecka dostaje mnóstwo maili z propozycją, żeby właśnie u nich przyszło na świat jej maleństwo.

Skrzynecka nie jest jedyną gwiazdą, jaką skrytykował w swoich felietonach Wojewódzki. Mocno dostało się np. Weronice Rosati, którą nazwał narzeczoną jednego z najstarszych żyjących Polaków, a gdy młoda gwiazda za pośrednictwem menedżerki przyznała, że całkowicie skoncentrowała się na pracy i woli pracę niż facetów – dziennikarz odciął się w słowach: – W imieniu facetów informuję, że my też wolimy pracę, niż Izę Miko. Ciekawe kto będzie następna ofiarą złośliwego celebryty.

anja

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments