Wojny rządu z pseudokibicami ciąg dalszy

Wzrosną kary za wandalizm, na meczach nie będzie też wolno zasłaniać twarzy.

PODKARPACIE, KRAJ.  Policja ma otrzymać nowe uprawnienia i narzędzia do walki z chuligaństwem i bandytyzmem na stadionach.

Kary za akty wandalizmu zostaną zwiększone, po nowelizacji będzie można dostać od 6 miesięcy do 8 lat. Obiekty, na których prowadzone będą mecze piłki nożnej zostaną wyposażone w elektroniczne systemy służące do: identyfikacji kibiców, oraz umożliwiające kontrolę osób z zakazami stadionowymi. Zaproponowano także przepisy, które umożliwią przedłużenie czasu służby funkcjonariuszy: Policji, Państwowej Straży Pożarnej, Straży Granicznej, Biura Ochrony Rządu. Po co? Oddajmy głos ustawie.

Aby zapewnić bezpieczeństwo i porządek publiczny podczas Turnieju UEFA EURO 2012, a także zapobiegać popełnianiu przestępstw i wykroczeń oraz wzmocnić możliwości wykrywania i ścigania ich sprawców – takie są cele projektowanej nowelizacji ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych.

Więcej w Super Nowościach

Artur Getler

do “Wojny rządu z pseudokibicami ciąg dalszy”

 1. Adam

  W niedziele kibole Resowi z łańcuta pobili pod blokiem na Podzwierzyncu chlopka ba nawet policjanta bo tam pracuje owy i co? cisza a medy laza po miescie i parszywie sie smieja

 2. Obywatel

  NIESPEŁNIONE RZĄDU OBIETNICE – TEMAT ZASTĘPCZY KIBICE

  Stal Rzeszów

 3. Janusz

  STRUMYK MALAWA POWINIEN MIEC MONITORING I KARTY CZIPOWE DLA KIBICOW! POZA TYM ZAUWAZYLEM ZE PILKA USTAWIONA NA KORNERZE UCIEKA DO WSI!

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.