WORD “walczy” ze stresem

RZESZÓW. Będziesz mógł skorzystać z testowego egzaminu praktycznego.

WORD wychodzi naprzeciw potrzebom zdających. Możliwość jazdy po placu egzaminacyjnym czy rozmowa z psychologiem to nowe, innowacyjne sposoby na ułatwienie pokonania stresu przed egzaminem na prawo jazdy w rzeszowskim WORD- zie.

To właśnie stres bardzo często jest przyczyną nie zdania egzaminu praktycznego. Dlaczego? Ponieważ przytłacza oraz sprawia, że dłonie i kolana zaczynają drżeć. Rzeszowski ośrodek w związku z tym postanowił wprowadzić zmiany, które ułatwią zdającym “walkę” ze stresem. –Chcemy powołać na nowo poradnię psychologiczną- mówi Marek Poręba, dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Rzeszowie. –Doskonale pamiętam, że osoby, które nie radziły sobie ze stresem, po kilku minutach rozmowy z psychologiem podchodziły do egzaminu zupełnie inaczej, znacznie spokojniej. Porady psychologa będą bezpłatne.

Więcej w Super Nowościach.

Paulina Dudczak

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
nn
nn
9 lat temu

ciekawe co to da. word tylko czeka, żeby zedrzeć kasę na oblanych egzaminach

kwazimodo
kwazimodo
9 lat temu

I jak zwykle p.M.Poręba ledwo został dyrektorem już udziela się medialnie. Taki to ma parcie na szkło. Jak nic murowany kandydat na przyszłe wybory „tzw człowiek od wszystkiego” czyli od niczego. Zawsze tam gdzie jest tylko kłopoty i zamieszanie.