Wóz strażacki uderzył w policyjnego busa

Fot. KWP

RZESZÓW. Wczoraj około godz. 20.30 na skrzyżowaniu ul. Jagiellońskiej i Lisa Kuli doszło do wypadku z udziałem policyjnego busa i wozu strażackiego. Troje policjantów trafiło do szpitala.

Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do jakiego doszło na skrzyżowaniu ul. Jagiellońskiej i Lisa Kuli w Rzeszowie. Policyjny fiat wjechał na skrzyżowanie z ulicy Jagiellońskiej podczas zapalonego zielonego światła. W tym samym czasie ulicą Lisa Kuli jechał na włączonych sygnałach błyskowych i dźwiękowych samochód Straży Pożarnej. Doszło do zderzenia pojazdów.

Samochód strażacki uderzył w lewy bok radiowozu. W wyniku wypadku obrażeń doznało troje funkcjonariuszy, którzy zostali przewiezieni do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
KWP/pb

do “Wóz strażacki uderzył w policyjnego busa”

 1. max

  do psycholog:
  powinieneś się podpisać psychol to komentarz by nikogo nie dziwił

 2. psycholog

  no i spotkało sie dwa rodzaje cwaniaczkow uprzywilijowanych gdyby ktorykolwiek z nich byl normalnym kierowca do niczegoby nie doszlo,a tak jeden wazny i drugi brawo

 3. Borjan

  Według przepisów o Ruchu Drogowym pojazd uprzywilejowany jadący na sygnale nie ma pierwszeństwa na czerwonym świetle !!!.Prawdą jest, że inni kierowcy powinni ułatwić mu przejazd, ale kierowca pojazdu uprzywilejowanego powinien zachować szczególna ostrożność wjeżdżając na skrzyżowanie gdy ma czerwone światło.-tak więc winni temu wypadkowi są strażacy
  Dodam jeszcze ,że jadąc ratować jedno życie nie można narażać na niebezpieczeństwo innych

 4. mamnick

  ,,Inteligentni” oraz zawsze ,,przepisowi”POlicjanci….Papieroski po kontach….Dalej nie będe wymieniał….Jak sięnie posiada ambicji to sięidzie do ,,POlicji”….

 5. Krzysiek

  Czy funkcjonariusze zostaną ukarani za złamanie prawa?
  I co z tym busem?

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.